Wajina aqrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Wajina aqrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,209 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Wajina aqrisi
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Tam 34 haftaliqim ultrason dediqne qore 34+5. Oturup yada yatarken en çok uyurken wajina kemiqimde çok aqri oluyor saqa sola dönerken canım çok yanıyor sizce neden olur doktra sormayı unuttum yaşayan warsa paylasabilirmi. Son 15qundr war

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Tam 34 haftaliqim ultrason dediqne qore 34+5. Oturup yada yatarken en çok uyurken wajina kemiqimde çok aqri oluyor saqa sola dönerken canım çok yanıyor sizce neden olur doktra sormayı unuttum yaşayan warsa paylasabilirmi. Son 15qundr war
Canım ya bende 33 haftalığım bendede çok fazla vajina ağrısı var çok şiddetli hemde bende burda bekliyim belki cevap veren olur

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var 35+2 yiz bebeğim biraz iri bnm doktor baskı yapıyor olabilir demişti 38 de doğururum herhalde çok aşağıda bnm göbeğim beni gören karnin düştü düşecek diyor Rabbim yardımcımız olsun sabırlar versin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Eğer bebek doğum pozisyonu almış kanala inmeye başlamışsa ondan dolayı baskı yapabilir bende Tam tersi ayaklar vajinaya yakın olduğu için baskı yapıyo bazen bi tekme atıyo altıma kacırmamak için resmen lavaboya koşuyorum 😂kafa oraya gelince ne yaparım bilmiyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var 35+2 yiz bebeğim biraz iri bnm doktor baskı yapıyor olabilir demişti 38 de doğururum herhalde çok aşağıda bnm göbeğim beni gören karnin düştü düşecek diyor Rabbim yardımcımız olsun sabırlar versin
Benim qöbeqimde asaqida sakıncası yoksa bebisiniz bu haftada kaç kilo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer bebek doğum pozisyonu almış kanala inmeye başlamışsa ondan dolayı baskı yapabilir bende Tam tersi ayaklar vajinaya yakın olduğu için baskı yapıyo bazen bi tekme atıyo altıma kacırmamak için resmen lavaboya koşuyorum 😂kafa oraya gelince ne yaparım bilmiyorum
O yürürken qecen haftalrda bendede oluyrdu o durum qitti smdi bu çıktı anlamdm bu durum anlattqnzdan çok daha farklı acı insaAllah doqum içindr 38de doqururum

Son düzenleme:

Seyhan

Kayıtlı Üye
rank
Çatı ağrısı olabilir. Vücut normal doğuma kendini hazırlamak için çatı krmigi esneme ve yumuşama yapar. bebeğin gecisini kolaylStirmak icin. 31haftanin içindeyim bende de var o vajina ağrısı ve ben çatı ağrısı olduğunu dusunuyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Çatı ağrısı olabilir. Vücut normal doğuma kendini hazırlamak için çatı krmigi esneme ve yumuşama yapar. bebeğin gecisini kolaylStirmak icin. 31haftanin içindeyim bende de var o vajina ağrısı ve ben çatı ağrısı olduğunu dusunuyorum
İlk qebeliqmle hiç ortüsmüyor bu durmu hiç yaşamamıştım sizn ilk qebelikmi

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Evet çatı agrisida olabilir ilkinde o ağrı hiç yoktu insan ayırt edemiyor

A

Aylinn

Guest
Benim de ilk zamanlardan beri vajinal ağrım var ancak benim varislerim çok fazla doğumda hayatımı riske atcak kadar benim ağrılarım bundan dolayi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar