Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,120 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hayy ağzına sağlık canım
🙏 Sağol canım 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi yirtsana seni şizofren burda burda ki hamilelerin günahı senin boynuna
😅😅😅

😅😅😅

😅😅😅

Sende gozunu acar acmaz burayami yazdin? Ya allah askina bi git 🤣 okadar belliki dikkat cekmek icin yaptigin. Ortada ne elti ne bisey var kendin yaptigin belli. Eltin buraya niye yazsin Instagramina yazar Facebookuna yazar. Burda kimse kimseyi tanimiyor sende bol keseden salla dur bacim . Halada sana inaniyorlarya pes dogrusu hayretle izliyorum. Azicik mantik yaww 🤦🤦
Sibelin notunu asgari ücretle elektrk ve doğalgazdan kısıp birikim yaptım dediğin de vermiştim, nasıl kısabilirsin ki doğalgazı en kısıkta olduğu halde 560 geliyor. İlgi ve alakayı kocadan göremeyince burda aradı herhalde 😅 yazık ne dicen işte Allah acil şifa versin böylelerine 😅😅

Son düzenleme:

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Insan neden durduk yerde boyle bisey yapar acaba neden gerek duyar.Esim bazen soruyor kiminle yazisiyorsun diye hamile forumu diyorum adam merak edip bakmiyor bile.Allah korusun birisi beni bicaklayacak hastanede olacamda ailemden birisi girip burdakilere haber verecek neden? Ne gerek var? Kimse kimsenin cani cigeri degilki tamam herkes burda arkadas gibi ama otesi yok.Ya dogum yaptim agridan bi sure buraya girmek aklima gelmedi hatta sagolsun bi arkadas merak etmis kidemli anneden haber var mi diye baslik acmis.Emin olun bu bayan bikac gune bask nickle yine gelir
aynen canım benimde soruyordu bildirim geldiğinde söyledim a ne güzel dedi sosyal grup sadece hamilelerin olması güzel dedi ve hiç açıp bakmadı çünkü neler hakkında konuşulduğunu tahmin ediyor asl bakmaz

böyle Bi olayda benim telefonu eşim cebine koyar arayan soranlara dönüş yapar yada benimkini sessize alır ondan ulaşırlar kimse eline almaz

Kendi kazdığı kuyuya kendi düştü kendi kendini bitirdi burda yok yere o kadar saçma sapan ki yaptığı şeyler
Katılıyorum canım zaten pek inanmamıştım baştan bütün hepsini yapan kendiymis ilgi çekmek için öyle ilgi mi çekilir ya canım sıkılıyor diye konu aç konuş ey Allah'ım ya Allah akıl fikir versin

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum canım zaten pek inanmamıştım baştan bütün hepsini yapan kendiymis ilgi çekmek için öyle ilgi mi çekilir ya canım sıkılıyor diye konu aç konuş ey Allah'ım ya Allah akıl fikir versin
Tm insan yapar ama bu kadar mı senaryo yazmış resmen oscarlikk ta oyunculuk sergiledi ama biz yemedik

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle ben sadece 2gündür yokum neler olmuş ya beni öldürmüşler biçmişler ya beni bıçakladı kaynım bunları yazanda eltim kaynım beni tarla meselesi için araya girdim eşim yerine bana tam gögsüme degdi insan azda olsa insanı pes hepinizi bir kaç kişiyi çıkar ama ben ayeçreten epilepsi hastasıyım diye uyuttular hep ben iyiyim şimdi onlar içinde özür dilerim ama askerdeki kardeşim bile aramış eşimde yazmamış eltim yapmış herşeyi eşim bilmez uygulamayı

Yönetim Kararı

Konu hakkında inceleme tamamlanmıştır.
Kişinin anlattıgı olaylar tamamen hayal ürünüdür.
Konu hakkında kendisinden hastaneye gittigine dair belge, yaralandığına dair görüntü istedik verdigi cevap mecburmuyum.

Evet burada bulunan herkes yapılan durum hakkında Yönetim tarafından belge bilgi isteme hakkına sahiptir..
Buranın bir kuralları vardır.
Üye tarafından gönderilen mesajlar kullanıcın sorumlulugundadır. Eltim kaynım eşim gibi 3. şahışların hesabı kullanması yasaktır.
Konu hakkında açıklama yapılması için geçici hesabı yasaklanmıştı.
Yasak sonrası verilen cevaplar ise buradaki üyeleri suçlama niteliğinde.

Süresiz olarak yasaklanmıştır. Forumu boşuna kimsenin meşkul etmeye hakkı yoktur.
Burada hassas dönemden geçen anne adaylarını germe strese sokmaya kimsenin hakkı yoktur.
Telefon una güçlü bir şifre koy canım sende bu sayede kimse giremez telefonun Allah göstermesin yuvanı bile dağıtırlar

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum canım zaten pek inanmamıştım baştan bütün hepsini yapan kendiymis ilgi çekmek için öyle ilgi mi çekilir ya canım sıkılıyor diye konu aç konuş ey Allah'ım ya Allah akıl fikir ver

Sibelin yaptığı yanlış ama bir durun niye yapmış kendisi söylesin tabi burdaki hamileleri stresede sokamassin ha ben üzüldüm öyle bir olay varsa ama bananeki ben seni tanımam etmem arkadaşım üstüne çokta gitmeyelim bosverin hatasini anlamıştır hayır Nisan 1 de degilki şaka yaptı diyecem neyse uzatmayın bosverin

Tüm sayfalar yüklendi.