? yenidoğan paketi nasil alinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan ? yenidoğan paketi nasil alinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,652 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ? yenidoğan paketi nasil alinir
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Bu yeni doğan bebek paketini herkese mi veriyorlar kızlar bir arkadaş sormuş ta bende gitsem basvursam bende alabilirmiyim hakkima düşeni 😃😃😃 kızımda hicbiseyden haberim yoktu bunda bari alıyım oluyorsa hakkımı yemesinler 😄😄😄bilen varsa bana dönsün lütfen öptüm 😍😘😘😘😘
Hosgeldin bebek paketi var onun numarasını arıyorsunuz sisin ve bebgin tc sini alıyorlar Bi 15 gün içinde eve getiriyorlar size çanta içinde hastane çıkışı biberon ates ölçer Bi kaç bksey daha koyuyorlar ama tabi illere göre değişiklik sağlanabilir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bu yeni doğan bebek paketini herkese mi veriyorlar kızlar bir arkadaş sormuş ta bende gitsem basvursam bende alabilirmiyim hakkima düşeni 😃😃😃 kızımda hicbiseyden haberim yoktu bunda bari alıyım oluyorsa hakkımı yemesinler 😄😄😄bilen varsa bana dönsün lütfen öptüm 😍😘😘😘😘
Cnm her ilde yok belli illerde var 153 beyaz masayı arayıp bilgi alabilirsin
Şimdi diyelim şehir yada fakültede doğum yapacaz bi yere mi başvuru yapacaz onlar mı getirecek söyleyelim mi hemşireye bebek bakım çantası veriyormuşsunuz banane banane bende istiyorum diyip ayaklarımı yere vura vura ağlasam verirler mi 😂herkesler alıyorsa bize neden vermiyorlar devletin imkanı neticede eee bizde anayıkkk🙈
kuşum memlekette bi kaç arkadaşım 153ü aramış beyaz masaya iletmişlerdi adres veriyorlardı ordan geliyordu diğer yerlerde nasıl işliyo bende bilmiyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
153 arayıp ne diyorsunuz kız
Kuzum bizim memlekette uygulama vardı yeni dogum yapan anneler 153ü beyaz masayı arayıp yeni dogum yaptım diye bilgi veriyorlardı cinsiyeti soruyorlar adresi alıyorlar eve gelip ziyaret ediyorlardı küçük bi koli hediye bide bi not bırakıyolardı iki sene önce yapıyorlardı belediyenin hizmeti imiş ama şu an var mı ne durumda bilmiyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bizim memlekette uygulama vardı yeni dogum yapan anneler 153ü beyaz masayı arayıp yeni dogum yaptım diye bilgi veriyorlardı cinsiyeti soruyorlar adresi alıyorlar eve gelip ziyaret ediyorlardı küçük bi koli hediye bide bi not bırakıyolardı iki sene önce yapıyorlardı belediyenin hizmeti imiş ama şu an var mı ne durumda bilmiyorum
Şimdi belediyeler veriyor cnm eşim dedim dedi tmm annem yanındayken gidip halederim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi belediyeler veriyor cnm eşim dedim dedi tmm annem yanındayken gidip halederim
Cnm şimdi baktım hoşgeldin bebek paketi olarak geciyo adı bazı belediyelerin internet sitelerinde başvuru formu BİLe var başvuru formu olmayanları da 153 beyaz masadan sorabilirsiniz ama şu var pandemi yüzünden uygulamayı askıya alanlar da var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm şimdi baktım hoşgeldin bebek paketi olarak geciyo adı bazı belediyelerin internet sitelerinde başvuru formu BİLe var başvuru formu olmayanları da 153 beyaz masadan sorabilirsiniz ama şu var pandemi yüzünden uygulamayı askıya alanlar da var
153 beyaz masa zaten bağlı bulunduğunuz belediyenin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ptt de işim vardı ordakilere sordum ben hepsini bilgi aldım niye zenginler bile alıyor

Tüm sayfalar yüklendi.