Yerlesme kanaması olabilirmi lüften yarimci olun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde merveceylan tarafından oluşturulan Yerlesme kanaması olabilirmi lüften yarimci olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 641 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Yerlesme kanaması olabilirmi lüften yarimci olun
Konbuyu başlatan merveceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

merveceylan

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum birde şuana kadar gitmedi mi acaba o kadar ilaç soğan kürü belki de yanlış bir ol izlemil olabilir
Cok gittim hicbir sorun yok dediler folic asit yazdilar. Yeni evlendigin icin bunyen iliskiye alismaiyo adet duzensizligi olur dediler her gitmeme birsey yok dediler ilk adet sokturucuyu doktor yazdi 2. Sini ben ictim

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Cok gittim hicbir sorun yok dediler folic asit yazdilar. Yeni evlendigin icin bunyen iliskiye alismaiyo adet duzensizligi olur dediler her gitmeme birsey yok dediler ilk adet sokturucuyu doktor yazdi 2. Sini ben ictim
Tek doktorla kalma bence hepimiz yeni evliyken oldu yani en azından benimde oldu ama 1 ay bilemedin 2 ay tekledi bunu bir doktor 6 ay adet görmemiş birine nasıl ilişkiye alışmamış bünye diyebilir. Ben senin yerinde olsam başka doktorada giderim ama anlattığın durumun kesinlikle hamilelik ile ilgili olduğunu düşünmüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cok gittim hicbir sorun yok dediler folic asit yazdilar. Yeni evlendigin icin bunyen iliskiye alismaiyo adet duzensizligi olur dediler her gitmeme birsey yok dediler ilk adet sokturucuyu doktor yazdi 2. Sini ben
İyide kısa bir süre değil ki benim bünyemde ilişkiyi kaldırmamıştı direk tepki olarak vucut komple enfeksiyona yakalandı kadın doğum doktorum baya uğraştı regl gecikmesi vs oldu bana hiç hamile kalmamışsın şuan antibiyotik hariç bir şey vermeyeceğim dedi. Fitil olarak verdi ilacı . Sana bir şeyin yok deyip söktürücü vermesi hata . Hormonları çok bozuyor o tüt şeyler. Kendi kuzenimden biliyorum zamanında regl olmuyor diye annesş götürmüş. Doktoru yok adet söktürücü yok doğum komtrol hapı. Vs derken daha kötü etmiş durumu kadının 14 yıl çocuğu olmadı şimdi 4 aylık 2leri var . Doktor değişikliiği yap ve mümkünse şuan kendi kafana göre bir şey kullanma canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba ben 9 aydır evliyim evlendigim tarihten birkac gün sonra adet olmam gerekiyodu direk adetim kesildi. Birdaha olmadim 6 ay gecti sogan suyuyla oldum düzelmedi. En son 2 ay once 2 ay üst üste adet söktürücüyle oldum bu ayın 10 eger düzene girseydi adet görmem gerekiyordu ama görmedim. Ama kasıklarımda yogun bir agrı oluşmaya basladı batma kramp gerilme gibi bazen vajinama kadar vuruyordu agrısı bu ayin 16 sinda benden silinince kan geldi şeffaf akıntıyla birlikte acık kırmızı bir kan tekrar silindim ama devami gelmedi direk kesildi 18 ine kadar. 18inde tekrardan geldi ama bu sefer beyaz akintiyla bütünleşmiş acik kahve veya pembeye yakin bi renkte leke geldi ama akıntı gibiydi kuru leke degildi. 19 unda yanı bugün ufak ufak bir iki defa tekrardan geldi ama o günlere bakarak cok cok azdı ve kasık agrilarim hala devam ediuor. Acaba yerlesme kanamasi mi
Test yaptinmi

Tüm sayfalar yüklendi.