Sorum var 😢😢😢Yine olmadı...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan 😢😢😢Yine olmadı... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,102 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😢😢😢Yine olmadı...
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Abort etdiler ordan neyse götürdüler bioloji tebabet klinikasına gönderdiler..1 aya çıxacak cvblar..Onda deqiq tapılacak problem.Ama bele heç bir problen yox idi 3 aylıkdı cinsiyyetini öyrenmeye getmişdik dünyam başıma yıkıldı
Can can cidden cox pis oldum Allah birdaha yawatmasin

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Abort etdiler ordan neyse götürdüler bioloji tebabet klinikasına gönderdiler..1 aya çıxacak cvblar..Onda deqiq tapılacak problem.Ama bele heç bir problen yox idi 3 aylıkdı cinsiyyetini öyrenmeye getmişdik dünyam başıma yıkıldı
Ayını bende yaşadım iki kere böyle oldu cinsiyetini öğrene gitim zaman kalp atışları durmuş diyor doktar daha sonra bende parça aldilra Adana'ya gönder gondediler temiz çıktı dokotorumda büyük ihtimal kan pirtisi olmuştur dedi

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
yok 9aylık evliyim 9ayda 2 defa hamile kaldım 2sindede kalbi durdu😢😢
Ay pis oldumm canim allah sebir versin sen hekimini deyiw men deyen hekime get and olsun allaha pewmanciliq cekmeyesen coook gozel hekimdir belkede onu allah yer uzune melek kimi gonderib hamileliyim boyunc 2 defe karona kecirdim onun mualiceleri sayesinde cox wukur uwaqa hec bir ziyani toxunmadi
Doktor Mehman Hemzeyev nomresinide yaza bilerem elaqe saxla daniw isteyirsen coooox gozel hekimdi sen 9 ayda bu qeder hamile qalirsansa demeli tez uwaqa qalasan sadece bunyen zeyifdi saxlaya bilmirsen bi daniw hekimle gor ne deyecey sene Allah ozu komek olsun yaxwi olar inwallah

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Ya kıyamam. Neden öyle kuzum, tahlil falan yapmadılar mı,

Ay pis oldumm canim allah sebir versin sen hekimini deyiw men deyen hekime get and olsun allaha pewmanciliq cekmeyesen coook gozel hekimdir belkede onu allah yer uzune melek kimi gonderib hamileliyim boyunc 2 defe karona kecirdim onun mualiceleri sayesinde cox wukur uwaqa hec bir ziyani toxunmadi
Doktor Mehman Hemzeyev nomresinide yaza bilerem elaqe saxla daniw isteyirsen coooox gozel hekimdi sen 9 ayda bu qeder hamile qalirsansa demeli tez uwaqa qalasan sadece bunyen zeyifdi saxlaya bilmirsen bi daniw hekimle gor ne deyecey sene Allah ozu komek olsun yaxwi olar inwallah
Can çok saol Allah Razı olsun.Ekdirmeye gönderdikk görek nedi problem deyişmek isteyirem hekimimi.Mamaya deyim senin dediyine gedek ele qoy analizin cvbları çıxsın 1 aya çıxır cvblar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayını bende yaşadım iki kere böyle oldu cinsiyetini öğrene gitim zaman kalp atışları durmuş diyor doktar daha sonra bende parça aldilra Adana'ya gönder gondediler temiz çıktı dokotorumda büyük ihtimal kan pirtisi olmuştur dedi
Bendende parça aldılarr gönderdiler 1 aya çıkıyormuş cevaplar

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
İnanıyor musunuz bilmiyorum ama ümmü sübyanı araştırmanızı öneririm 🙏
Arkadaşım 2 kez kürtaj oldu biri 3 aylıkken digerinde 5 aylık civarıydı. Bende sübyandan bahsettim babaannem anlardı o işlerden arkadaşıma anlattım. Bi hocaya gitti muska verdi üzerinde olucak hep dedi. Muskayı hep üzerinde taşıdı şimdi Bi oglu oldu 😍

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Can çok saol Allah Razı olsun.Ekdirmeye gönderdikk görek nedi problem deyişmek isteyirem hekimimi.Mamaya deyim senin dediyine gedek ele qoy analizin cvbları çıxsın 1 aya çıxır cvblar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendende parça aldılarr gönderdiler 1 aya çıkıyormuş cevaplar
He inwallah canim hekimin oz nomresi budur 050 215 65 89 eyni nomrenin 055 de yaninda oturan qizlarindi bir gun evvel randuvu alirsan Allah sebeb salsin getdiyin yerden

Tüm sayfalar yüklendi.