Acile gittim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Acile gittim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,027 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acile gittim?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bende aylarca yaşadım o durumu, suyunun aktığını düşünüyordun hep ama enfeksiyondu geçti çok şükür 2ay olacak rahatım ne aşırı akıntı ne de şu gibi bir anda akan akıntılarım kalmadı. Geçmiş olsun kendi doktorun daha iyi ilgilenir muhakkak.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Saglık olsun ciddi birsey yokturinş 🙏
Sağol inşallah canım🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O nasıl doktormus öyle tahlil istemesi gerekiyordu senden tahlil falan yapmadan kafadan olabilir demek nedir yaa 🙄 Sen kendi doktoruna git canım en iyisi hatta yine de içinse şüphen varsa hemen git görün bence
Ağrılarım çok canım ya oturduğum yerden kalkamıyorum bazen bel kasık ağrısından ama sıkıntı yok dedi tahlil de yapmadı kafam karıştı

Geçmiş olsun canım
Sağol canım teşekkür ederim

Geçmiş olsun canım iyi olmanıza sevindim
İhtimaller üzerine konuşan bir Dr 🤦 gönül gözü açık sanırım o doktorun yoksa başka bi açıklaması olamaz verdiği cevabın 😄
Haha aynen canım gönül gözü açık olabilir oda herkese nasip olmaz ama 😂😂 güler misin ağlar mısın böyle insanlara anlamak mümkün değil bide Dr olmuş neden zahmet etmiş acaba 🤔

Bende aylarca yaşadım o durumu, suyunun aktığını düşünüyordun hep ama enfeksiyondu geçti çok şükür 2ay olacak rahatım ne aşırı akıntı ne de şu gibi bir anda akan akıntılarım kalmadı. Geçmiş olsun kendi doktorun daha iyi ilgilenir muhakkak.
Teşekkür ederim canım işte hiç enfeksiyon da çıkmadı bende şimdiye kadar tahlil yapmadan öyle bi tanı koyunca bende kaile almadım haliyle bakalım gideceğim 21inde kendi druma

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar su gibi akıntım oluyor 25 haftadayız aşırı da ağrılarım var acile gittim devlete bide başka bi dra daha görünmek istiyordum zaten bahane oldu. Gittim kadın doğum acili farklı yerde ya ebe hamile misin diyor Allahım yarabbim yok gezmeye geldim can sıkıntısından 😂 neyse dra girdim ultrasondan baktı suyu falan normal bebekte hareket ediyor rahim ağzı da kapalı doğum gibi bi durum da söz konusu değil dedi sağolsun içim rahatladı ama enfeksiyon olabilir oda erken doğuma sebep olabiliyor aşırı ağrı yapar dedi, kesin var mı yok mu Dr bey dedim olabilir dedi ilaç yazdı bende almadım kendi druma gittiğimde bakacağım artık varsayım üzerine ilaç mı yazılır benim aklım almadı
Valla bazı doktorlar çok rahat şeker ikram eder gibi ilaç veriyorlar. Benim de enfeksiyonum var gebeliğimin başından beri tedavi oluyorum her gittiğimde tahlillerime göre ilaç veriyor Dr bey . Özele gidiyorum sürekli o ay dedim devlete gidecem zaten sıkıntı yok değerlerime baktırıp gelecem dedim gittim kan tahlilleri istedi ben bide enfeksiyonum olduğunu söyledim dedi tamm ona da bakarız neyse tahlil verdim. Öğleden sonra sonuçlar için gittim kan tahlilim çıkmış ama idrar tahlilleri çıkmamış bana diyor ki kan değerlerin iyi ama idrar sonucu çıkmamış istersen ilaç yazim dedi dedim Dr hanım dalgamı geçiyorsunuz isterseniz ne ya ben boşuna mı tahlil verdim belkide tahlillerim temiz çıkacak böyle birşey mi var kafanıza göre ilaç yazamazsınız dedim çıktım ordan yazdığı diğer ilaçları da almadım ertesi gün hemen tekrar doktoruma gittim tamda düşündüğüm gibi enfeksiyon değerlerim o ay temiz çıktı iki ay boyunca ilaç kullanmadım. Yani devlet Hastanesi'ne gittiysen bütün bunlara şaşırmaman gerekiyor. Yani sen su gibi akıntın olduğunu acaba doğum başlıyor olabilirmi demişsin hemşire sana hamile misin diye sormuş 🤣 yani ne beklersin o hastaneden. Akıntın içinde merak etme benim de var günde üç dört defa iç çamaşırı mı değiştiririm ıslanır sürekli o büyük ihtimalle enfeksiyon dan dır. Erken doğum değilde bel ağrısına çok yol açıyor canım ben beş aydır çekiyorum valla Hayırlısiyla doğuma az kaldı . Sende inşallah atlatırsın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla bazı doktorlar çok rahat şeker ikram eder gibi ilaç veriyorlar. Benim de enfeksiyonum var gebeliğimin başından beri tedavi oluyorum her gittiğimde tahlillerime göre ilaç veriyor Dr bey . Özele gidiyorum sürekli o ay dedim devlete gidecem zaten sıkıntı yok değerlerime baktırıp gelecem dedim gittim kan tahlilleri istedi ben bide enfeksiyonum olduğunu söyledim dedi tamm ona da bakarız neyse tahlil verdim. Öğleden sonra sonuçlar için gittim kan tahlilim çıkmış ama idrar tahlilleri çıkmamış bana diyor ki kan değerlerin iyi ama idrar sonucu çıkmamış istersen ilaç yazim dedi dedim Dr hanım dalgamı geçiyorsunuz isterseniz ne ya ben boşuna mı tahlil verdim belkide tahlillerim temiz çıkacak böyle birşey mi var kafanıza göre ilaç yazamazsınız dedim çıktım ordan yazdığı diğer ilaçları da almadım ertesi gün hemen tekrar doktoruma gittim tamda düşündüğüm gibi enfeksiyon değerlerim o ay temiz çıktı iki ay boyunca ilaç kullanmadım. Yani devlet Hastanesi'ne gittiysen bütün bunlara şaşırmaman gerekiyor. Yani sen su gibi akıntın olduğunu acaba doğum başlıyor olabilirmi demişsin hemşire sana hamile misin diye sormuş 🤣 yani ne beklersin o hastaneden. Akıntın içinde merak etme benim de var günde üç dört defa iç çamaşırı mı değiştiririm ıslanır sürekli o büyük ihtimalle enfeksiyon dan dır. Erken doğum değilde bel ağrısına çok yol açıyor canım ben beş aydır çekiyorum valla Hayırlısiyla doğuma az kaldı . Sende inşallah atlatırsın
Bi alem devlet hastanesindekiler ya normalde bende özele gidiyorum canım hem farklı bi dr görsün istedim hemde ağrı akıntı çok olunca bi görünmek istedim. Geçmiş olsun senin kaç haftalık şuan ne kadar kaldı? Benimde sen gibi canım sürekli iç çamaşırı değiştiriyorum su gibi geliyor bide Çok şiddetli oluyor ağrılarım oturduğum, uzandığım yerden desteksiz kalkamıyorum ağrı girdiğinde. Öncekiler de enfeksiyon olduğu halde hiç böyle şeyler yaşamadım ondan korkuyorum galiba. Dra son tahlillerim temizdi Dr bey bişey yoktu dedim e yeni olmuştur dedi e tamam yeni olmuş olabilir ama bi tahlil iste o zaman. Ama dediğin gibi şaşırmamak lazım devlete canım orada herşey mümkün 😂 senin ağrın nasıl canım sadece belde mi? Benim bacaklarım, belim, kasıklarım komple şiddetli bi ağrı giriyor seninde böyle mi 🙄

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar su gibi akıntım oluyor 25 haftadayız aşırı da ağrılarım var acile gittim devlete bide başka bi dra daha görünmek istiyordum zaten bahane oldu. Gittim kadın doğum acili farklı yerde ya ebe hamile misin diyor Allahım yarabbim yok gezmeye geldim can sıkıntısından 😂 neyse dra girdim ultrasondan baktı suyu falan normal bebekte hareket ediyor rahim ağzı da kapalı doğum gibi bi durum da söz konusu değil dedi sağolsun içim rahatladı ama enfeksiyon olabilir oda erken doğuma sebep olabiliyor aşırı ağrı yapar dedi, kesin var mı yok mu Dr bey dedim olabilir dedi ilaç yazdı bende almadım kendi druma gittiğimde bakacağım artık varsayım üzerine ilaç mı yazılır benim aklım almadı
İyi yapmışsın canm aynn kendi doktoruna git bnce de

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte sık sık idrar yolu enfeksiyonu oluyorsunuz kizlar ben de yaşadım suyum geldi sandım kullanın ilaclari faydası oluyor 🤗

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bi alem devlet hastanesindekiler ya normalde bende özele gidiyorum canım hem farklı bi dr görsün istedim hemde ağrı akıntı çok olunca bi görünmek istedim. Geçmiş olsun senin kaç haftalık şuan ne kadar kaldı? Benimde sen gibi canım sürekli iç çamaşırı değiştiriyorum su gibi geliyor bide Çok şiddetli oluyor ağrılarım oturduğum, uzandığım yerden desteksiz kalkamıyorum ağrı girdiğinde. Öncekiler de enfeksiyon olduğu halde hiç böyle şeyler yaşamadım ondan korkuyorum galiba. Dra son tahlillerim temizdi Dr bey bişey yoktu dedim e yeni olmuştur dedi e tamam yeni olmuş olabilir ama bi tahlil iste o zaman. Ama dediğin gibi şaşırmamak lazım devlete canım orada herşey mümkün 😂 senin ağrın nasıl canım sadece belde mi? Benim bacaklarım, belim, kasıklarım komple şiddetli bi ağrı giriyor seninde böyle mi 🙄
Bende o zmn dedim hadi bide buna görüneyim bu sefer farklı bir doktor olsun vallaha gittiğime bin pişman oldum. Çok sağol canım sana da çok geçmiş olsun benim ağrım belimde ya şu şekil bazen ağrının ciğerlerime vurduğunu hissediyorum nefes almakta zorlanıyorum yarım saatten fazla uzanamam ayakta duramam oturamam böyle beş dakika soluma uzansam hemen sağıma dönmem lazım iki dakika o tarafa uzansam hemen bel üstü uzanmam gerekiyor , otursam hemen kalkıp yürüyüp sonra tekrar otururum, bu seferde ayakta kalsam hemen oturup belimi muhakkak desteklemem lazım 🤣o derece bir ağrı yani böyle yanmami desem sancı gibimi desem bilmiyorum gerçekten ağrının tarifini yapamiyom o derece ağrıyor.. gerçekten böyle uzanıp sabaha kadar uyumayı yatağımı uzanıp uyumayı özledim resmen. Böyle gece bir ikide anca uykuya dalıyorum oda sağolsun eşim masaj yaptıktan sonra ben uykuya dalıyorum ama hemen bir saat sonra tam üçte yine ağrıdan yataktan fırlıyorum saati de inan hiç değişmez. Şuan uyku sersemi gibi dolaşıyorum evde eşim ben beş dakika uyuyayım diye üstü açık uyusam üstümü örtmez mutfakta sandalyede olsam dokunmaz bana yani nerde uyusam orda kalırım bulaşmaz bana çünkü bulaşsa kavga çıkar 🤣🤣 o derece ağrıyor bide benim karnım büyümüyor 37 haftalık oldum onunda sağolsun baya bir etkisi var tabiki ama az kaldı çok şükür artık dayanıyom yapacak birşey yok.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar