Acile gittim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Acile gittim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,982 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acile gittim?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kolay mı canım ya 2 çocuk birden aynı anda büyütmek dediğin gibi keşke onlarında doğurma şansı olsa hayatların da bi kere bile olsa ondan sonra çocuk kelimesinin ç sini alırlar mı acaba ağızlarına 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum zamanı olan sertleşme gibi değilde kasılma çok oluyor canım
Bende de oluyordu hiç sancı çekmiyordum sadece enfeksiyon vardı o sertleşmeleri say çok sıklaşırsa acile gel hemen demişti saatte 2 kez sertleşme oluyor diye gittim 80 sancıyla yatışım yapıldı aman dikkat et

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyordu hiç sancı çekmiyordum sadece enfeksiyon vardı o sertleşmeleri say çok sıklaşırsa acile gel hemen demişti saatte 2 kez sertleşme oluyor diye gittim 80 sancıyla yatışım yapıldı aman dikkat et
Kaçıncı haftada oldu canım o

🤣🤣 Valla arkalarına bakmadan koşarlar. Bazen içimden eşime suni sanci vermek geliyor doğuma gidince eşime de vermeleri için doktorlarla konuşmayı düşünüyorum 😂😂
Hahah iyi fikir aslında valla verseler ne güzel olur 😂😂 yurt dışında çok yapılıyor nette falan görmüştüm de Türkiye de hiç duymadım, babanın da karnına bişey bağlanıyor doğum anında falan onla sancıyı oda hissediyor izle istersen bi eşine de izlet hatta bakalım ne diyecek 😂😂

Doğa

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumu yaşadım idrar yolu enfeksiyonu olabilr sende doktorum bana piyeloseptyl yazdı kullaniyorm şuanda ama sen aksatma hemen git doktoruna bu durumlar ciddi benim ilk gebeliğim de sıkıntılıydı böyle rahim ağzınd enfeksiyon vardi erken doğum olmamasi gerekteğini olursa yoğun bakıma alırız demişti her hafta gittim temizleme yaptı doktorum inşallah senin sonuçların normal çıkar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumu yaşadım idrar yolu enfeksiyonu olabilr sende doktorum bana piyeloseptyl yazdı kullaniyorm şuanda ama sen aksatma hemen git doktoruna bu durumlar ciddi benim ilk gebeliğim de sıkıntılıydı böyle rahim ağzınd enfeksiyon vardi erken doğum olmamasi gerekteğini olursa yoğun bakıma alırız demişti her hafta gittim temizleme yaptı doktorum inşallah senin sonuçların normal çıkar
Sağol canım 21inde randevum gideceğim son gittiğimde hiçbir sıkıntı yoktu bu gittiğim Dr da tahlil yapmadan ilaç yazınca almadım. Kendi druma gittiğimde tahliller de enfeksiyon çıkarsa kullanırım tabi ilaçları erken doğuma sebep olabiliyor biliyorum, sen nasıl oldun peki geçti mi devam ediyor mu? Bide sende de aşırı ağrı oluyor mu belinde kasıklarında falan

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kaçıncı haftada oldu canım o

Hahah iyi fikir aslında valla verseler ne güzel olur 😂😂 yurt dışında çok yapılıyor nette falan görmüştüm de Türkiye de hiç duymadım, babanın da karnına bişey bağlanıyor doğum anında falan onla sancıyı oda hissediyor izle istersen bi eşine de izlet hatta bakalım ne diyecek 😂😂
Evet bende bir kaç defa denk geldim babaya doğum sancısı veriyorlardı 😂😂 eşim ikinci çocukta çok kararlı benim hemen bişey yapmam lazım valla daha çok erken bu biraz büyüsün bende biraz rahat nefes alayım sonra düşünüyorum inşallah 🙏 bakalım benim bir çözüm bulmam lazım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
27. Haftadayım canım ve hala devam ediyor sancılarım
Sana da çok geçmiş olsun canım. İlaçta kullansan geçmiyor yani o ağrı sancı 🙄

Evet bende bir kaç defa denk geldim babaya doğum sancısı veriyorlardı 😂😂 eşim ikinci çocukta çok kararlı benim hemen bişey yapmam lazım valla daha çok erken bu biraz büyüsün bende biraz rahat nefes alayım sonra düşünüyorum inşallah 🙏 bakalım benim bir çözüm bulmam lazım
Canım doğsun gece uykuları bölünmeye başlasın, ağladıkça ver eline demez ikinci çocuk diye merak etme 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sana da çok geçmiş olsun canım. İlaçta kullansan geçmiyor yani o ağrı sancı 🙄

Canım doğsun gece uykuları bölünmeye başlasın, ağladıkça ver eline demez ikinci çocuk diye merak etme 😂
Ayy hadi inşallah ya😂😂Bende öyle düşünüyorum zaten doğduktan sonra vazgeçer çünkü o rahatının bozulmasına hiç gelemez hele uykusunun bölünmesine aşırı gıcık olur🤣🤣. Diyorum hele bu doğsun sen o zmn kararlılığını sürdürebilecek misin bakalım diyorum diyor valla kusura bakma ne olursa olsun hiçbir şey beni vazgeçiremez diyor bakalım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ayy hadi inşallah ya😂😂Bende öyle düşünüyorum zaten doğduktan sonra vazgeçer çünkü o rahatının bozulmasına hiç gelemez hele uykusunun bölünmesine aşırı gıcık olur🤣🤣. Diyorum hele bu doğsun sen o zmn kararlılığını sürdürebilecek misin bakalım diyorum diyor valla kusura bakma ne olursa olsun hiçbir şey beni vazgeçiremez diyor bakalım
Doğsun tekrar konuşuruz de sen boşver aynı düşüncede kalmaz merak etme 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.