Bebeği uyumayanlar😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeği uyumayanlar😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,692 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği uyumayanlar😅
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bı yandan kahve içerken ağzım kahve içiyor ayağım beşik salliyor 😂benim gibi gece bebeği uyumayip gündüz de uyanmayan bebek var mı🤭varsa siz ne yapıyorsunuz ☺️
Anlatırken geçmişe gittim oğlum 3 yıl boyunca uyumadi resmen çok kısa uykularla uyudu uyudu kalktı şimdi 5 yaşına girecek ve kızım da öyle olacak diye aklım çıkmıyor degil uyumayı sevmiyorsa malesef bişey yapilmiyo

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gündüz hep uyuyor sabah 10 da yatıyor 3 gibi felan bı uyaniyor mama içip uyuyor 6 gibi bida uyanıyor kısaca gece 1 e kadar aciktikca uyanıyor gece 1 den sonra mümkün değil uyumuyor gözleri beşikte gidiyor diyorum hah uyudu sallamayi bırakıyorum bı bakiyorum hiç uyumamış gibi gözler 😂bende artık alıştım gece gündüz gibi geliyor 😂 gündüz akşama yatiyom sabaha beşik salliyom
🤣🤣🤣

Canım 10 gun evde kaldık sonra hep dısarda gezdık. Canım cok fazla sıcak tutma cabuk hastalanır benım eltımın 1 aylık bebegı var cok sıcak tutar hastalandı hıc dısary cıkarmadı
Bende hiç çıkmadım daha canım hastane sağlık ocağı ev cami açmaya bile korkuyorum çok soğuk hastalanır diye ev çok sıcak oluyor ince giydiriyorum ama terliyor diye camı felan acamiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anlatırken geçmişe gittim oğlum 3 yıl boyunca uyumadi resmen çok kısa uykularla uyudu uyudu kalktı şimdi 5 yaşına girecek ve kızım da öyle olacak diye aklım çıkmıyor degil uyumayı sevmiyorsa malesef bişey yapilmiyo
Gunduz uyuyor canım ama geceyle gündüzü mu karıştırıyor napıyor🤦

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
😂Valla bizde uyumadık canım etrafa bakıyor sallıyorum 😅

Napcaz böyle bilmem nazar felan mi var ne okutcaz mi ufletcez mi😂😂😂
Yok ya okuyup üflemek fayda etmiyor 😀 YouTube'dan bebek uyutan dua var onu dinlettim yine uyumadı beyaz gürültü işe yarıyor tavsiye ederim bugün akşam onunla 1 saat uyudu

Canım 10 gun evde kaldık sonra hep dısarda gezdık. Canım cok fazla sıcak tutma cabuk hastalanır benım eltımın 1 aylık bebegı var cok sıcak tutar hastalandı hıc dısary cıkarmadı
Acaba hiç cikarmadigimdan mi oluyor çünkü bı hastaneye bı sağlık ocağına götürüyorum bide araba ile götürüp geliyorum o gün aynı burnu tıkanıyor

Yok ya okuyup üflemek fayda etmiyor 😀 YouTube'dan bebek uyutan dua var onu dinlettim yine uyumadı beyaz gürültü işe yarıyor tavsiye ederim bugün akşam onunla 1 saat uyudu
Bende açıyorum canım o duayı Nebe duası ama fayda etmiyor beyaz gürültü ne bilmiyorum bide ona bakayim

Tüm sayfalar yüklendi.