Sorum var Bebekler ne zaman konusmaya başlar?

• Konbuyu başlatan Elifgunes
  • Toplam 102 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifgunes tarafından oluşturulan Bebekler ne zaman konusmaya başlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler ne zaman konusmaya başlar?
Konbuyu başlatan Elifgunes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 2 yaşına yeni girdi ablası gibi konuşuyor yani taklit ede ede öğrendi sana tek çözümünü soyliyim canım onu konuşmasını beklememek lazım senin onunla sürekli konuşman lazım herşeyi konuş karşında büyük bir insan varmış gibi konuş anlamaz deme anlıyorlar ben 6 aylık oğlumla bile konuşuyorum oda ağzıma bakıp tekrar etmeye çalışıyor bebeklikten başlaman lazım
Benim de kuzenimin çocukları gelmişti biri 2 diğeri 4 yaşında bizim kızla oynadılar 2 günde öyle çok şey öğrettiler ki kendi yaşından az büyük çocuklarla oynatınca bir anda çok fazla ilerleme oluyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Maşallah de canım çok dillendirme. Nazar ederler çocuğa ben Kayrayı kaç kez öyle dillendirdim hep nazar değdi artık çocuğumu duruma bile atmıyor
Kuzum geçen ifra gittik amacamin esi ordaydi umut kilo almış bacakları nasıl olmuş pislik kadın eve geldim sürekli okudum nazar etti sabaha kadar hep ağladı kem gözlü kötü niyetli çok insan var ağzına yapiscak masallah dese

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Seninle oğlunla iletişim kurma gerekiyor ben oğlumla konusurum sürekli ailemle kaliyorum annem babam ben sürekli ilgileniyoruz 7 aylık baba dede mam diyor prematüre bebek herşeyi anlıyor alkış öğretim ona onu yapiyor
Maşallah kız şimdiden konuşmaya başlamış desene ya yerim onu 😘😘🧿
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah de canım çok dillendirme. Nazar ederler çocuğa ben Kayrayı kaç kez öyle dillendirdim hep nazar değdi artık çocuğumu duruma bile atmıyor
Bencede bende nazara inanıyorum nazar insanın elinde değil ki maşallah Sübhanallah deyip dua okumaları gerekiyor hani hoşa giden bişey gördüğün zamanda yine aynı şekilde dua okunması gerekiyor ama buna kimse dikkat etmediği için çabuk nazar oluyo özellikle bebekler çabuk nazar olur rabbim onları kem gözlerden korusun inşallah ❤️🤲🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum geçen ifra gittik amacamin esi ordaydi umut kilo almış bacakları nasıl olmuş pislik kadın eve geldim sürekli okudum nazar etti sabaha kadar hep ağladı kem gözlü kötü niyetli çok insan var ağzına yapiscak masallah dese
O yüzden bol bol oku o kadın onu derken bile umutu okusaydın keşke 🤦🏻‍♀️. Ay ay bilmem mi dün hastaneye gittik anneannem için annem ben Kayra filan doktorlar o kadar sevdi maşallah ne kadar yakışıklı şu bu diye çocuk bir düştü oturduğu yerden aşağı kafası sandalyeye çarptı o kadar okudum ama yok değince değiyor 🤦🏻‍♀️

Bencede bende nazara inanıyorum nazar insanın elinde değil ki maşallah Sübhanallah deyip dua okumaları gerekiyor hani hoşa giden bişey gördüğün zamanda yine aynı şekilde dua okunması gerekiyor ama buna kimse dikkat etmediği için çabuk nazar oluyo özellikle bebekler çabuk nazar olur rabbim onları kem gözlerden korusun inşallah ❤️🤲🧿
Amin canım amin bende çok inanıyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
O yüzden bol bol oku o kadın onu derken bile umutu okusaydın keşke 🤦🏻‍♀️. Ay ay bilmem mi dün hastaneye gittik anneannem için annem ben Kayra filan doktorlar o kadar sevdi maşallah ne kadar yakışıklı şu bu diye çocuk bir düştü oturduğu yerden aşağı kafası sandalyeye çarptı o kadar okudum ama yok değince değiyor 🤦🏻‍♀️

Amin canım amin bende çok inanıyorum
Annemde bende kuuzm hep okutuduk gözleri çıksın ne var sanki maşallah diyeceksiniz

Evet kuzum ya Allah razı olsun baba ağzından düşmüyor 😟🥴🥴🥴

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Annemde bende kuuzm hep okutuduk gözleri çıksın ne var sanki maşallah diyeceksiniz

Evet kuzum ya Allah razı olsun baba ağzından düşmüyor 😟🥴🥴🥴
Kız bazıları maşallah dese bile fayda etmiyor kem göz yine kem göz

Tüm sayfalar yüklendi.