Sorum var Bebekler ne zaman konusmaya başlar?

• Konbuyu başlatan Elifgunes
  • Toplam 102 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifgunes tarafından oluşturulan Bebekler ne zaman konusmaya başlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,223 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler ne zaman konusmaya başlar?
Konbuyu başlatan Elifgunes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Benim de kuzenimin çocukları gelmişti biri 2 diğeri 4 yaşında bizim kızla oynadılar 2 günde öyle çok şey öğrettiler ki kendi yaşından az büyük çocuklarla oynatınca bir anda çok fazla ilerleme oluyor
Aynen canım benimkiler de biri 2 biri 4 oğlumda şanslı oda erken konuşacak ☺️ yani illaki ablası abisi olmak zorunda değil anne baba biraz daha fazla.ilgi gösterse daha çok vaktini ayırsa çocuğa çocukta baya gelişme fark ediliyor benim komşum bir tane 5 yaşında oğlu var o kadar güzel konuşuyor ki akıllıca hayran kalmamak elde değil kız diyor ki ben bebekken hep konuşuyordum sürekli arkadaşım ile konuşur gibi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım benimkiler de biri 2 biri 4 oğlumda şanslı oda erken konuşacak ☺️ yani illaki ablası abisi olmak zorunda değil anne baba biraz daha fazla.ilgi gösterse daha çok vaktini ayırsa çocuğa çocukta baya gelişme fark ediliyor benim komşum bir tane 5 yaşında oğlu var o kadar güzel konuşuyor ki akıllıca hayran kalmamak elde değil kız diyor ki ben bebekken hep konuşuyordum sürekli arkadaşım ile konuşur gibi
Ben de konuşuyorum benim kızla da Müslümcü olacak büyüyünce diye korkuyorum 😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bebeğim 17 aylık baba ve dede kelimesinden başka sözcük söylemiyor konuşmasıni sağlamam için ne yapmam gerekiyor kaçıncı ayında konuşmaya başlarlar bebekler?
Canım aslında normal daha 1bucuk yaşında acele etme cnm konuşur

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 17 aylık baba ve dede kelimesinden başka sözcük söylemiyor konuşmasıni sağlamam için ne yapmam gerekiyor kaçıncı ayında konuşmaya başlarlar bebekler?
Onunla nekadar çok konuşsan okadar hızlı öğrenir benim 3 çocuk var en küçüğü 17 aylık diğer çocuklarım okadar çok konuşuyorlar ki onunla oda kendini ifade edecek kadar konuşuyor her kelimeyi söyleyebiliyor her bebek farklıdır ama kelimeleri heceleyerek söyle oda aynısını söyler ben hep öyle yaptım bütün çocuklarımda

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Rahmetliye biz yetişemedik o varken derdimiz yoktu Tarkan Hakan Peker dinlerdik şimdi hayatta olsa gider bağıra çağıra şarkılarını söylerdik kızımla 😂
Aynen ya cidden çok isterdim ben tarkanda bile çocuktum maalesef ablam çok severdi onları radyoda açardı mutfakta😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.