Sorum var Bebekler ne zaman konusmaya başlar?

• Konbuyu başlatan Elifgunes
  • Toplam 102 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifgunes tarafından oluşturulan Bebekler ne zaman konusmaya başlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,316 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler ne zaman konusmaya başlar?
Konbuyu başlatan Elifgunes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 17 aylık baba ve dede kelimesinden başka sözcük söylemiyor konuşmasıni sağlamam için ne yapmam gerekiyor kaçıncı ayında konuşmaya başlarlar bebekler?
Ben Azərbaycanlıyım ve rusyada yaşıyorum kızım televizyonda rusca izliyor evde kendi dilimizde konuşuyoruz ondan sanırım önümüzdeki ay 2 yaşı olacak hala konuşmuyor benim kızım

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 17 aylık baba ve dede kelimesinden başka sözcük söylemiyor konuşmasıni sağlamam için ne yapmam gerekiyor kaçıncı ayında konuşmaya başlarlar bebekler?
Benimde oğlum 18 aylık bizde de aynı ama ağzında da dolu laf var söylemeye çalışıyo ama yapamıyo zaten gün içinde konuşuyoruz sürekli renkleri falan biliyo kırmızı arabayı getirirmisin diyorum onu getiriyo yada konuşulanı anlıyo mesela ondan bahsettiğimiz zaman tepki veriyo ama net kelime çıkmıyo. Zamanı var sadece 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.