Bir daha hamile olmak istemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel minanin annesi tarafından oluşturulan Bir daha hamile olmak istemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,102 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir daha hamile olmak istemiyorum
Konbuyu başlatan Asel minanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç korunmaya ama geleni doğuracam haa haa şaka tabi benim tedaviyle olduğu için korunma derdi yok
Sen yinede çok rahat davran ma canım benim kızımda tedaviyle olmuştu bida ha olmaz diye düşünüyordum kızım 10 aylıkken hamile kaldım düşük yaptım kızım şuan 2 yaşında ve ben yine olmaz diye düşünüyordum sonuç 7 aylık hamileyim 🤣

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım tedaviyle nasıl oluyor benim görümcemin de bebişi olmuyor hamile kalmayı çok istiyor beni her gurdugunde hem çok mutlu oluyor hemde cok imreniyor biliyorum onun için çok üzülüyorum rica etsem nasıl bı tedavi olduğunu benimle paylaşır mısın
Tabi istersen 🤗
Tüp bebek tedavisi bayağa bir aşamalı, benim ablam da İlkini öyle doğurdu şimdi tekrar olmadığı için dondurulmuş 2 yumurtası var onları da koydurup hamile kalabilecek. Tüp bebek yapan hastaneye gitsinler orda zaten gereken testler sonucun da yapılıyor.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Al benden de okadar dogum sirasinda bende baglattircam fiyati 1500 🥺
Ben devlete gidiyorum daha sormadım da 27 yaşındayım inşallah bağlarlar 22 sinde kontrolum var sorucam unutmazsam gecen kontrolde sormayi unuttum 🤷🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim tanıdığım kordonla ikiz gebe kaldı gidip açtırmak zorunda kaldı sonra . Allah isterse kulun planı bir işe yaramaz nasip işi
Öyle nasip benim tanidigimda var kordonlari 11 yıldır bağlı 3 oğlu var 32 yaşında esinden ayrıldı baska biriyle evli 7 yıldır oda cocuk istiyor esi simdi geri actirmak icin doktorla gorusucek yada tüp bebek yaptiricak cuma günü gidicek bakalim insanin basina ne gelcegi belli olmuyor ama ben allaha lafim büyük gitmesin cok cocuk bakamam hem maddi hem manevi olarak buna hazir değilim oğlumda çok zor seyler yaşadım onu büyütürken kendimden kaybettim şükür tam düzlüğe çıktık artik rahatiz seneye onu okula verip ben ise giderim dedim ikinciye hamime oldugumu ogrendim ilk aylar cok agladim allah affetsin ama mutluyum suan bi kizim olucak her gun her gece dua ediyorum allahim oğlumda yasadigim seyleri yasatma birdaha diye oğlumun çoklu protein alerjisi vardı emziremedim diyet mamaları icmekte zorlaniyordu kilo almiyordu ek gıdaya baslayamadim çünkü ne yese alerjisi çıkıyordu 1 yasindan sonra ek gidaya basladim ondada hicbirsey yediremiyirdum et yok süt yok kuru yemiş yok meyve yok yumurta yok ne yedircem ben bu cocuga diye agliyordum bazi sebzelere bile alerjisi vardi alerjileri geçti besin reddi basladi pedagoga götürdüm yemek yemesi 4 yılı buldu simdi 5 yaşında herseyi yemek istemesede sofraya bakıp kusup gitmiyor en azindan tadina bakip yemicem diyo bunu yapmak 5 yilimi aldi inşallah kizda alerji cikmaz Allah'ım yüzüme baksinda dualarimi kabul etsin inşallah 🙏

Son düzenleme:

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
C
İğne banada mantıklı geldi canım.Peki adet olmayı engelliyormu iğne.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İğneyi doktora söyleyipmi alıyorsun yoksa eczaneden alıpmı vurduruyorsun canım
Canım 3 aylık iğne adeti kesiyor hic adet olmuyorsun. Ama bana sıkıntı falan yapmamıştı bi süre sonra vucudun alısıyor. Benden sonra başlayan arkadaslarım da oldu ama onlar adet olmadıkları İcin sıkıntı yaptılar kendilerine bıraktılar. Ben bırakmadım 6 sene boyunca kullandım. Sonra bırakmaya karar verdim ikinci cocugu dusunuyordk. Bırakınca 1 ay sonra adet olmaya başladım 8 ay sonra da hamile kaldım. Eczaneden alıp saglık ocagında vurunuyorsun 7 8 lira biseydi. 1 aylık iğneler de var istersen onlardan da olabilirsin bunda adet oluyorsun.

...

Moderator
Mod
rank
C

Canım 3 aylık iğne adeti kesiyor hic adet olmuyorsun. Ama bana sıkıntı falan yapmamıştı bi süre sonra vucudun alısıyor. Benden sonra başlayan arkadaslarım da oldu ama onlar adet olmadıkları İcin sıkıntı yaptılar kendilerine bıraktılar. Ben bırakmadım 6 sene boyunca kullandım. Sonra bırakmaya karar verdim ikinci cocugu dusunuyordk. Bırakınca 1 ay sonra adet olmaya başladım 8 ay sonra da hamile kaldım. Eczaneden alıp saglık ocagında vurunuyorsun 7 8 lira biseydi. 1 aylık iğneler de var istersen onlardan da olabilirsin bunda adet oluyorsun.
Yardımcı olduğun için çok teşekkür ediyorum canım benim.kırkım dolduğu gibi vurduracağım😘😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar