Büyüyen karınla özel bölge temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Büyüyen karınla özel bölge temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,385 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüyen karınla özel bölge temizliği
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğimde hiç öyle Bi derdim yoktu ne güzel yengem yapardı bana abimin eşi annem gille beraber oturuyorlar dı her annemlere gittiğimde o yapardı bana ama şimdi ayrı eve çıktılar evine kadar gidemem uzak bide bnm canım çok tatlıdır nazımı Bi o çekiyordu 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣
Valla helal olsun yengene 🤗

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla en guzeli kuafore aldirmak mis gibi yapiyor tertemiz ayrica hamilelikte kuafore gitmiceksem sonrasinda zaten insanin kendisi hallediyor bi sekilde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla en guzeli kuafore aldirmak mis gibi yapiyor tertemiz ayrica hamilelikte kuafore gitmiceksem sonrasinda zaten insanin kendisi hallediyor bi sekilde
Hayatım boyunca sanırım hiç bir sebep yuzunden özel bölgem için kuaföre gidemem 🙈

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar karnım büyüdü özel bölge temizliğini nasıl yapcam bilmiyorum bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğimde yengem yapıyordu bana ama artık çekiniyorum ona yada başkasına yaptırmaya. Artık mecbur kendi başıma anyayla yapcam zor olsada. Siz nasıl yapıyorsunuz karnınız büyüdükten sonra. Eşine yaptıran da var bu arada şahsen Bn asla eşime yaptırmam 🤣🤣
Ya 😂 ayna ile bakib yapiyorum😂😂ya bende asla eşime yapdirmam.🤣🤣🤣🤣

Ben kocama güvenip orayı emanet edemem şahsen keser biçer bişeyler yapar 😂😂😂
🤣🤣🤣tüm hirsini cikar deyirsen he🤣morelim pozukdu bu mesajlari gorunce baya guldum

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya 😂 ayna ile bakib yapiyorum😂😂ya bende asla eşime yapdirmam.🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣tüm hirsini cikar deyirsen he🤣morelim pozukdu bu mesajlari gorunce baya guldum
Sen bize takıl kahkahaların eksik olmaz😂😂😂 Rabbim yüzünden gülücükleri hayatından huzuru eksik etmesin inşallah 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok ya bünye meselesi birde dikkat edeceksin benim arkadaşlarım 30 kiloya yakın almışlar normali 10falan mış artık bende ona göre bakıyorum 🤭
Maşallah o kadar da almayalım ya benim şükür bünyem kilo almaya müsait değil 🤲🏻 ne kadwr yesem de fayda etmiyordu şuan da bebeise yarıyor ben yine almıyorum 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar