Büyüyen karınla özel bölge temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Büyüyen karınla özel bölge temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,403 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüyen karınla özel bölge temizliği
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim daha erken büyümeye başladı ama şükür bu ay duruldu kilo olarakta yerimde saydım bir korkmuştum birden 3 4 kilo aldığımı öğrenince karın var sadece ama az değil 🤣
😂😂 Al benden de o kadar 20. Haftaya kadar almadım almadım 2 haftada 1.5 kilo aldım 😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Valla ben uzanıyorum 😂😂 bugün bira daha geç yapsam yemeği hiç bir şey olmaz diye düşünürek yattım 😂😂
Sen kendi evindesin hiç yapmasan da olur kimse bişey demez benm kaynanam var o kızımdan daha küçük acıktı mı başlıyor duyurmaya carlamaya taki yemeği yapıp koyana kadar. Ama ben yalnız olsam kendi evimde yani yemek yapmak istemediğim zaman sobada tost yaparım yeriz eşimle zaten çok seviyor bayılır. Kaynanam Bi yere yatıya gittiğinde öyle yspıyoz zaten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen kendi evindesin hiç yapmasan da olur kimse bişey demez benm kaynanam var o kızımdan daha küçük acıktı mı başlıyor duyurmaya carlamaya taki yemeği yapıp koyana kadar. Ama ben yalnız olsam kendi evimde yani yemek yapmak istemediğim zaman sobada tost yaparım yeriz eşimle zaten çok seviyor bayılır. Kaynanam Bi yere yatıya gittiğinde öyle yspıyoz zaten
Doğrudur kuzum bide eşim işte olunca yemek konusunda daha rahat oluyorum çok açıkinca kalkıp hazırlıyorum bide eşim gelmeden 1 saat önce yemekleri hazırlayıp bırakıyorum gerisi yan gelip yatmak 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuşum ama ne yapim vala ilk hamileligimde esime aldirmistim heryerine bulastirdi🤣🤣🤦‍♀️ uzun senelerdir agdaya gidiyorum bana 1bucuk ay gidiyor tertemiz 🤣
😂😂 Hiç çıkmayan yerde nasıl çıkardı onu merak ettim doğrusu 😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Doğrudur kuzum bide eşim işte olunca yemek konusunda daha rahat oluyorum çok açıkinca kalkıp hazırlıyorum bide eşim gelmeden 1 saat önce yemekleri hazırlayıp bırakıyorum gerisi yan gelip yatmak 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Hiç çıkmayan yerde nasıl çıkardı onu merak ettim doğrusu 😂😂
Bende görecek miyim acaba o günleri. sadece kendi evimin hanımı olduğum zamanları 😔🤔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar karnım büyüdü özel bölge temizliğini nasıl yapcam bilmiyorum bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğimde yengem yapıyordu bana ama artık çekiniyorum ona yada başkasına yaptırmaya. Artık mecbur kendi başıma anyayla yapcam zor olsada. Siz nasıl yapıyorsunuz karnınız büyüdükten sonra. Eşine yaptıran da var bu arada şahsen Bn asla eşime yaptırmam 🤣🤣
Kız Allah seni ne diyim 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar