Büyüyen karınla özel bölge temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Büyüyen karınla özel bölge temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,527 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüyen karınla özel bölge temizliği
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
😂😂 İlk olunca sanırım böyle oluyor benim eşimde böyle ilk zamanlqr görsen benim canım bir şey cekmezdi o derdi canım bunu çekti şunu çekti diye şimdide sen doğuma gidince ben 9 doğururum seni beklerken diyor 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yemeği kız acıktın mi sen 😂😂
İnsanın sinirleri bozuluyor ama ya resmen hamileliği onlar yaşıyor biz bi köşede kalıyoz. Şahsen bende öyle oluyor onun bulantılarıyla, ağrılarıyla, aşermeleriyle uğraşıyorum. İlk çocuk ama onlar daha çok hevesli böyle olmasıda çok kötü 😂😂🥰

Nereye gittiniz kz yemek yapmaya mı
Buralardayız hamile koca dedikodusu yapıyoz 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnsanın sinirleri bozuluyor ama ya resmen hamileliği onlar yaşıyor biz bi köşede kalıyoz. Şahsen bende öyle oluyor onun bulantılarıyla, ağrılarıyla, aşermeleriyle uğraşıyorum. İlk çocuk ama onlar daha çok hevesli böyle olmasıda çok kötü 😂😂🥰

Buralardayız hamile koca dedikodusu yapıyoz 😂😂😂
Koca dedikodusu yapıyoruz ne ya Allah'ım 😂
Orası öyle kuzum ama boşver hevesli olsunlar en azından dediğim her şeyi yaptırıyorum bahane ile 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Koca dedikodusu yapıyoruz ne ya Allah'ım 😂
Orası öyle kuzum ama boşver hevesli olsunlar en azından dediğim her şeyi yaptırıyorum bahane ile 😂😂
Aynen öyle hevesli olmaları çok güzel de bu kadarda olmasın ya ben hamileliğimi yaşamak istiyorum şahsen ama onun sayesinde hamile birine bakıyormuş gibi hissediyorum 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle hevesli olmaları çok güzel de bu kadarda olmasın ya ben hamileliğimi yaşamak istiyorum şahsen ama onun sayesinde hamile birine bakıyormuş gibi hissediyorum 😂😂
Garanti eşin seni kıskanıyor 😂😂
Başka açıklaması olamaz bunun şöyle yeter ben gebeyim sen değilsin de bak bakayım hayal kırıklığına uğruyor mu 😅

Tüm sayfalar yüklendi.