Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,185 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bir iki defa bende öyle kısalttım omzuma kadar ilk kez o kadar kısa kullandım ama aşırı rahat etmiştim 😅😅
Bende normalde omuzuma kadar kesiyodum bı bekarken böyle kısa kesmiştim bide şimdi kestim böyle kısa resim yuklenseydi fotoğraf atardım yorum yapardınız yakismismi diye valla bide ben çılgın karekterim canım sıkılınca sacimla uğraşıyorum saçımı eflatun lila rengine bile boyamişligim bile var yani 🙈🙈🤣 bazen diyorum saçımı gök kuşağı rengine boyicam eşim yok sacmalama diyo 🤣🤣🤪ama ben çok seviyom sacimla uğraşmayı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende normalde omuzuma kadar kesiyodum bı bekarken böyle kısa kesmiştim bide şimdi kestim böyle kısa resim yuklenseydi fotoğraf atardım yorum yapardınız yakismismi diye valla bide ben çılgın karekterim canım sıkılınca sacimla uğraşıyorum saçımı eflatun lila rengine bile boyamişligim bile var yani 🙈🙈🤣 bazen diyorum saçımı gök kuşağı rengine boyicam eşim yok sacmalama diyo 🤣🤣🤪ama ben çok seviyom sacimla uğraşmayı
İyi cesaret valla 😅😅

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İyi cesaret valla 😅😅
Eltim diyodu önceden piskolojisi bozuk olanlar ya eviyle yada saçıyla uğraşır eltim eviyle uğraşır iki günde bir hali sirkeler haftalik cam siler bende sacimla uğraşırım ya keserim yada boyarim bizim kocalaR bizim pskolajimizi bozmuşlar 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy bı uyuyamadım bugün valla 😴😴😴gözümü zor aciyom ama uyuyamadim bugün bı türlü 🙃🙃

Ayy bı uyuyamadım bugün valla 😴😴😴gözümü zor aciyom ama uyuyamadim bugün bı türlü 🙃🙃

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bak kızım dedim kendime😅 noluyor ne bu haller kalk at artık şu pijamaları çıkart üstünden kızın 8 günlük oldu bile artık tamam giyin güzelce hafif bir makyaj otur premsesler gibi kızın da kakası çişi eskine göre daha iyi biraz fazla yapmaya başladı demek karnı da doyuyor 🥰rahat ol mama yedirdik diye kızma kendine artık o 😊vallahi şu lohusa bilmem nesini attım gitti üstümden yeter gı çekemem ben böyle bünyem kaldırmıyor 😅😅😅
Helal olsun benim bacima beee hah şöyle 😍😍😙😙😙

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bak kızım dedim kendime😅 noluyor ne bu haller kalk at artık şu pijamaları çıkart üstünden kızın 8 günlük oldu bile artık tamam giyin güzelce hafif bir makyaj otur premsesler gibi kızın da kakası çişi eskine göre daha iyi biraz fazla yapmaya başladı demek karnı da doyuyor 🥰rahat ol mama yedirdik diye kızma kendine artık o 😊vallahi şu lohusa bilmem nesini attım gitti üstümden yeter gı çekemem ben böyle bünyem kaldırmıyor 😅😅😅
Ay masallah😍 karnimizda oldugunda zaman kecmiyo bele) dogdukda zaman cabuk keciyo Elizanmiz 8 gunlik olmus bile😍🤲 evet canim hayata ne kadar pozitiv iyi bakarsan o kadar guzel görursen icir rahatlar)🤪😍 hamilelik sonrasi bi stres hali oluyo anelerde sende o stres anini atladin

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İşte böyle cnm harikasın

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İşte böyle cnm harikasın
Sağol canım benim Allah razı olsun hepinizden 🥰🤲

Ay masallah😍 karnimizda oldugunda zaman kecmiyo bele) dogdukda zaman cabuk keciyo Elizanmiz 8 gunlik olmus bile😍🤲 evet canim hayata ne kadar pozitiv iyi bakarsan o kadar guzel görursen icir rahatlar)🤪😍 hamilelik sonrasi bi stres hali oluyo anelerde sende o stres anini atladin
Aynen öyle canım sanki dün gibi ama 8 günlük olmuş Bile ya bu hız diyorum 😅🥰 lohusa depresyonu yaşamadım da demem artık 😅😅

Aynen öyle canım sanki dün gibi ama 8 günlük olmuş Bile ya bu hız diyorum 😅🥰 lohusa depresyonu yaşamadım da demem artık 😅😅
Helal olsun benim bacima beee hah şöyle 😍😍😙😙😙
Kim tutar bizi bacım 😅😅😍😘

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Helal sana kız valla kalk silkelen senin koskocaman bir ogluşunda var yeter artık kendine gel Elizan öp yerimize

Tüm sayfalar yüklendi.