Emin olmamak qerekiyormus.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Emin olmamak qerekiyormus. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,649 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emin olmamak qerekiyormus.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Evet vatsap grubunda kız kanka lar birini gaza getirir sende bizim gazla kaynananın saçını başını yoluyomuşsun bide 😅😅😅 yok Vala iyi yaptın ora senin mahremin doğru söze bişe denmez

...

Moderator
Mod
rank
Rabb
Ortalqi bulatmaya oqlunu kendine yakmaya qelmis üzülmemek elde deqil eşimle aram açıldı kendi defolup qideck haftaya nasıl isincaz eşimle şimdi hiç bilmiyorum. Yasattiqi herseyi inkar ediyo yaşayanlar çok iyi anlar 6 yıllık ewliliqm başa döndü
Rabbim yardımcın olsun canım.inşaAllah herşey düzelir.Ne kaynanalar varmış ya.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Evet vatsap grubunda kız kanka lar birini gaza getirir sende bizim gazla kaynananın saçını başını yoluyomuşsun bide 😅😅😅 yok Vala iyi yaptın ora senin mahremin doğru söze bişe denmez
Anlayana kuşum oda 🤧
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabb

Rabbim yardımcın olsun canım.inşaAllah herşey düzelir.Ne kaynanalar varmış ya.
Öyle kuşum rabbim kizimi aynı derde düşürmesin insaAllah 🤲😒

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Eşim söylediklerine çok pişman boş qördüqü yerde qelip qidip öpüyor. Anasının yanında yüzümü okşuyor esimin Allaha ettiqi duayı bana cewirdi sanırım anlamdm ismiyle sesleniyorum eşime qülum diyo anasının yanında. Allah bildiqi qibi yapıyor sanırım kaynanami
Çok güzel en azından eşin anlamış hatasını çok sevindim şahsen inşallah birdaha aranız açılmaz

Nurdan

Kayıtlı Üye
rank
Buqün doqum yapalı 8 qün oldu kaynanam yanima qelmisti ben çaqırmamıştım kendi çıktı qeldi. Hastanede çok yardımcı oldu istemediqim halde çünkü dikisim yirtiqim yoktu. Dün ewminde tartışma çıktı. İlk oqlum kaynanamn yanında oldu beraber yaşıyorduk. Ilk oqlunun ilk torunu. Ben oqluma elimden qeleni yaptım dedi torunundan için battaniyesini ördürdum hırkalar ördümdüm dedi bnde misafr ama bnde mal deqilm dedim iplerini ortak aldıkta ördürdk anne ne sen ördürmesi dedim ne saçmalıyorsun sen parayı nerden aliyodun dedi el öpmesinden weriler paralarla ortak aldrdin dedm ee bn oqluma 2 takım elbise aldım yorqan yaptım dedi. Çok bisrymi yaptın anne dedim eşimde yanımızda qelin sus sen ortaliqi karıştırıyorsun dedi. Ne karstrcam olan ortada dedm. Uzatma qit yat dedim yatmadı qece 3e kadar eşimle konuştular eşim iyi kötü yasadiklarimizi annesine hatrlatti kadın oturdu soquk balkona eşimin wicdanina oynayıp üzüldü. Erzurmda yaşıyorum soququnu bilen bilir. Eşim anne qel etme dedi kadın benimde hayallerim wardi dedi. Bu sefer mewzu döndü ona. Eşim qeldi yanima aqliyo 😖 sana yaranabilmek beni adamdan say diye ewime qelen misafire nasıl konuştum dedi. Çok pişmanm dedi. Senin yüzünden anneme sarilamyom opemiyom dedi çok zoruma qitti çünkü aşırı şeyler yaşadım kacarak ewlendim burnumdan qeldi. Allaha duwa ettimki simdi bana hayrli yolu wer diye kendine çeki düzen wer artık senin lafinla hareket etmiycem dedi. Çok zoruma qitti herseyi biliyodu benmle yaşadı qördu oysa. Sabah kalktım benm ewimde benimle konusmuyo kaynanam eşim qönlünü almak için cabaliyo. Şaştım kaldım benim yanima qeliyo öpüyo sariliyo. Artık ne halt yiyeceqimi şaşırdım durum nereye qider 😔
Allah yardımcın olsun takma kafana hep suç kadında oluyo daha byenı doğum yapmışsın bebeğinle ilgilen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel en azından eşin anlamış hatasını çok sevindim şahsen inşallah birdaha aranız açılmaz
Cumlemz eşimizle yuwamzda mutlu oluruz insaAllah kuşum 🤲 çok saol Allah razı olsun 🤲🌸

Allah yardımcın olsun takma kafana hep suç kadında oluyo daha byenı doğum yapmışsın bebeğinle ilgilen
Amin ecmain insaAllah 🤲🤲 öyle yapıyorum kuşum

Amiiin canım.Benimde bir kızım var.Gözüm korktu.Bende kaynana yok.
Rabbim kortuquna uqratmasn annesi insaAllah 🤲

...

Moderator
Mod
rank
Cumlemz eşimizle yuwamzda mutlu oluruz insaAllah kuşum 🤲 çok saol Allah razı olsun 🤲🌸

Amin ecmain insaAllah 🤲🤲 öyle yapıyorum kuşum

Rabbim kortuquna uqratmasn annesi insaAllah 🤲
Amiiiin canım🤗

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sedamm canımın içi hemen hemen yaşıtız bende çok zorluklarla evlendim. Bir birimizi çok severdik 2015 de nışanlandık 2017 de kaçdım ona babam nışanı atıyodu tatsızlık olmuştu. Ben babama kafa tutdum vee bababm beni ben babamı sildik her şeyimi okulumu bile ona kurban etdimm. Kolej okuyodum ama işler böyle olunca bırakdım ..
Evliliyimizin ilk 2 yılı iyiydi 2 oglumiz vardı evde kaynana görümce bir şey dediyinde eşim savunurdu. Sonraysa işler tersine döndü. Şimdi eşim bilerekden bemi ailesi komşu demez azarlar bagırır. Ama ytaga girince odaya geçince bana sarılmadan be i öpmeden uyumaz ..
Beni okşamadan yatmaz.
Soruyorum böyle olması gerek diyor zaten seni sevdiyimi biliyorsun diyor .
Kafası rahat olsun 2lemde kalmamakçun onları iyi davranır be isterse alır ne isterlerse yapar.
İlk başlar karşıydım şimdi susuyorum şakaya vuruyorum. Çünki gece bana kalıyor bana sarılıyor beni öpüyor... yıllar sonra bir arada kalmayı başarıcaz diyorum..
Zaten onunda istediyi ama ailesini kırmak onuruna dokunur..
Bem 13 kişilik evde yaşıyorum..
Görümcelürim hep bizde bir göümcemi zaten karısı gibi alır verir her şeyini..
Bazen bem isterim bana almaz ama ona alır..
Neyse kuzum sen baş başa yaşıyosun yeni çocugun olnuş.. zaten gidicek zaten iyisiniz neden kırıyorsunuz kendinizi neden kafa tutuyorsun kaynanana . O da onun annesi tabiiki o biraz agır basar yanii.
Ne derse boş ver kururunu koy bur yana. Eşine gül ona gülümse zaten gidicek onu tut kafanda gidicek diye..
Keşke ilk başda kafa tutmasaydın yapdım deyeydi yalnız kaldıgında eşinle öyle deyil deseydin..
Yalnış hamleler yapıyorsun kuuzuumm... Allah sabır versin biz gelinlere ❤
Canim mesajini okudum ve hakli buldugum yerler kadar bulmadigim yerlerde oldu yazmak istesim sunu unutmayin kizlar erkegin gururu varsa kadinin da gururu var toplum olarak erkegi yuksege koyarak geldik bu kadinlarin tatsiz konularina ve olaylarina sakin yanlis anlama canim seni elestirmiyorum keslikle. Ama evlilik sadece yatakta sarilmak sicak davranmak degildir ailesi komsu kim olursa olsun onlarin yaninda da saygi gostermektir saygi karsilikli olunca zaten huzurda sevgide kacinilmaz olur. Bence yalnizken degil her ortamda esler birbirine saygi gostermelidir.Rabbim hepimizin yardimcisi olsun evliliklerimiz mutlulugumuz huzurumuz daim olsun insallah.🙏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar