Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?

• Konbuyu başlatan Beyaze
  • Toplam 79 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyaze tarafından oluşturulan Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,423 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?
Konbuyu başlatan Beyaze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cccc
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildim kadarıyla biduasi varmış erkek yada kız isteyenler için diye duydum ama bilemiyorum sonucta verecek olan Allah kurban olduğum Allah neyi verirsem razı yim benimde 2 oglum oldu sonra 3 cuye hamile kaldı oda kızmış Allah gönlüme göre verdi ama tabiki once sağlıkli olması ve hayırlı bir evlat olmasi🙏🙏
Sansliymissiniz.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kizz deseydin ya cinsiyet erkeğe bağlı diye önce Allah sonra koca cinsiyeti kromozom belirliyor tıpa göre kadın da sadece X kromozomu varken erkekte Y ve X kromozomu var X ile Y birleşirse erkek X .X birleşirse kız bebektir
Söylesem de nafile kafa eski kafa canım tarlaya ne ekersen onu bicersin diyorum yine de tık yok 😂😂😂😃😃😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bildim kadarıyla biduasi varmış erkek yada kız isteyenler için diye duydum ama bilemiyorum sonucta verecek olan Allah kurban olduğum Allah neyi verirsem razı yim benimde 2 oglum oldu sonra 3 cuye hamile kaldı oda kızmış Allah gönlüme göre verdi ama tabiki once sağlıkli olması ve hayırlı bir evlat olmasi🙏🙏
Canım ewt walla ne yalan söyleyim duası var diye diye kafamızı ütülediler bizde denedik yalan degil en azından eşim ikna olsun sonra niye yapmadık belki olurdu diye Rabbim büyük kısmet olmadı belki de böylesi daha hayırlıymis demekki erkek olupta hayırsız olacagina ya da Rabbim kimseye vermesin başka türlü rahatsızlıgi olacağına demekki hayırlısı buymuş diyorum ama günümüzde de baktığında da kız evlat daha hayırlı derler hayırlısı canım benim ☺

Son düzenleme:

Tuğçem

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebege hamile kalmak için neler yapılabilir
Hiç biŕ şey yapılmaz sağlıklı doğsunlar diye dua edilir hayırlısı istenir Bir kizim var ve bir kizim daha olucak inşallah çok şukur Rabbime sağlıklı olsunlar yeter cnm Rabbim tabi kalbine goŕe versin

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Sizin yapabileceğiniz birşey yok eşinizle ilgili durum... Ha şu var Türkiye'de değil yurtdışında cinsiyet belirleme var sanırım Kıbrıs'ta da vardı...

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Der canım hemde can atanlar war oqlan için.. senin etrafında yok die sakinsin..
İstemek ayrı kuşum ama böyle bi mantık qerektirecek soru sormak için çok baskıda olmak qerekiyor. Benim ablam 3 tane kızı wardi ilkinden sonraki doqurduklarni hep erkek diye düşündü rabbim kz werdi 4duncu kaza kurşunu erkek oldu altın bulmuş qibi sewindi. Simdi deli qibi her fırsatta oqlunu paylaşıyor. Oqlum oldu diye okadar sewindiki olmadik sebeplerden annemle tartisti biz annemi tuttuk diye annemi babami beni ablami hayatindan sildi. Oqlum Olsun diyede adak adadı. Yani cewremde war. Benimde bi oqlum war 4 yasinda 2 aylik kizim war duayla niyet ettim cok sukur iki istediqmde qönlüme qöre oldu.

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Peygamber efendimiz kız olan eve her gün rahmet yagar demiş kız çocugu dogdugunu duyunca gülümsermiş evlat evlattır ayırt edilmez elhamdürillah bir kızım var saglıklı ikinciye hamile kaldım erkek oldugunu öğrendik herkez bi sevindi annem kayınvalidem çevremdekiler aa ne güzel bi kızın var bide oglun olacak diye 5 aylık bebegimi kaybettim sezeryanla aldılar ölümlerden döndüm şimdi yine hamileyim 2 gün kaldı doğuma oğlum olcak rabbim nasip ederse bunda kimse sevinemedi hep dedimki allahım hayırlı saglıklı evlat ver en iyisini rabbim bilir o ne verirse başımız gözümüz üstüne ikiside evlat turnagına hasret olanlar var hep hayırlısını iste canm o yüzden

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Saçma sapan sorular sormayın.

Allah öyle insanlara akıl fikir versin ya. Ne insanlar var. Onu sadece Allah bilir. hocadan falan böyle seyler umanlara Allah hidayet versin

Allah öyle insanlara akıl fikir versin ya. Ne insanlar var. Onu sadece Allah bilir. hocadan falan böyle seyler umanlara Allah hidayet versin
🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar