gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,515 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu çok merak ediyorum 12 haftalık hamileyim iki gün sonra kontrolüm var inşallah belli olmuştur cinsiyet i ☺️☺️☺️

Merhaba arkadaşlar gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu çok merak ediyorum 12 haftalık hamileyim iki gün sonra kontrolüm var inşallah belli olmuştur cinsiyet i ☺️☺️☺️
29+4 günlük hamileyim cinsiyetimizi de öğrenemedik aşerme konusunda da ilk zamanlar salatalık aşerdim turuncu hurma ve ara sıra tatlı aşerdim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İnşallah öğrenirsin canım 😍. Bende 24 haftalık oldum . Tabi biz cinsiyetini biraz geç öğrendik bebişim biraz yaramaz çıktı göstermedi kendisini uğraştırdı biraz ama tatlı bir uğraş oldu. Ben çok bir şey aşermedim. Gebeliğimin başından beri tek birşey canım çekti oda ekşi yeşil erikler hala da bulamıyorum ve yiyemedim daha. sürekli ekşi tuzlu şeyler yiyip durdum halada yiyorum. Bebeğimin cinsiyeti de erkek😘

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah öğrenirsin canım 😍. Bende 24 haftalık oldum . Tabi biz cinsiyetini biraz geç öğrendik bebişim biraz yaramaz çıktı göstermedi kendisini uğraştırdı biraz ama tatlı bir uğraş oldu. Ben çok bir şey aşermedim. Gebeliğimin başından beri tek birşey canım çekti oda ekşi yeşil erikler hala da bulamıyorum ve yiyemedim daha. sürekli ekşi tuzlu şeyler yiyip durdum halada yiyorum. Bebeğimin cinsiyeti de erkek😘
Darısı bana inşallah bir küçük kızım var üç yaşında hayırlısı bakalım buda ikinci 😍☺️☺️ bende sürekli acı ve tuzlu istiyor canım ve yiyorum turşu özellikle 😊

ayy canım erik çıktı çıkmasına da aşırı pahalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah Allah'ım 🤲☺️
Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar