Genel temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Genel temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,513 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Genel temizlik
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 35 haftaya giriyorum yarin ayiptir söylemesi genital bölge icin agdaya gidecegim bu haftadami yaptirsam yoksa doguma 2 hafta kalami bilemedim kontrole giderim doktor aniden alir doguma falan ondanda korkuyorum bilemedim nasil yapsam siz nasil yaptiniz
Ben 7bucuk aylıkken gittim agdaya bide doğum haftasında gittim

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım çok teşekkür ederim bide hangi ağdaydayla yapıyorsun ağdadan sonra tüylerin geç çıkması için herhangi bişey sürüyormusunn kullanıyormusun bende rolon ağda makinası var sesu nun sir ağdası var onunla yapabilirmiyimki hangi ağda iyi alır sence

Ayna karşısında yaptım çömelerek bir elim arkaya yere dayayarak altlarıda yapıyordum ama bu sefer karnım çok büyük öylr yapamadım alt yanları zor aldım oturur vaziyette olduğu kadar acıyoduda iki güne geçti şükür acısıda
l

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım çok teşekkür ederim bide hangi ağdaydayla yapıyorsun ağdadan sonra tüylerin geç çıkması için herhangi bişey sürüyormusunn kullanıyormusun bende rolon ağda makinası var sesu nun sir ağdası var onunla yapabilirmiyimki hangi ağda iyi alır sence

l
Şu an vivet sir ağda kullanıyorum temizlemesi zeytinyağı ile ancak oluyor eskiden sesu turuncu kullanıyordum su ile geçiyordu ama tatlı ağda besler diye bıraktım sir e geçtim rolon kullanmadım hiç makinasıda yok sıpatula ile minik minik sürüyorum özel bölgeye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Şu an vivet sir ağda kullanıyorum temizlemesi zeytinyağı ile ancak oluyor eskiden sesu turuncu kullanıyordum su ile geçiyordu ama tatlı ağda besler diye bıraktım sir e geçtim rolon kullanmadım hiç makinasıda yok sıpatula ile minik minik sürüyorum özel bölgeye
Kuzum ağdadan sonra temizliği için yağı var zaten çok güzel geçiriyor ağda kalıntılarını

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım çok sağol ağda dan sonra ağda temizleme yağları oluyor onlar hiç uğraştırmıyor yapışkanlığı sürdüğün an gidiyor haberin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar