Genel temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Genel temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,516 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Genel temizlik
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
tek tük çıkıyor zaten bir anda tam alınmalık olmuyor ama ben kendimi alamıyorum göbekten zaten kendimi göremiyorum jilette vurmak istemediğimden ama normal zaman ki gibi de değil tüylerim kısa zamanda incede olsa çıkıyor hormonlar alt üst 🙆🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kendin alması aşırı zor zaten aon ayda ama öyle böyle becerdim benimde tam tersi gebelikte seyreldi heryerde ki lerde inşallah sonrada böyle olur jilet aman aman 10 yılı geçti vurmadım hiç çok kötü 2 günde bir kıllar uzarken batar falann anılar depreşti😅

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Kendin alması aşırı zor zaten aon ayda ama öyle böyle becerdim benimde tam tersi gebelikte seyreldi heryerde ki lerde inşallah sonrada böyle olur jilet aman aman 10 yılı geçti vurmadım hiç çok kötü 2 günde bir kıllar uzarken batar falann anılar depreşti😅
Arada jilet vuruyodum ama kendim zorlandığım için artık jiletle yapmamaya başladım 30dan sonra vücudumu ağdaya alıştırdım ki son anlarda zor durumda kalmayayım 38+2 deyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben jiletle bile doğru düzgün alamadım cmts koförde aldırdım helal 33 hafatlıgım
Aynen göbekten rahat edemiyorsun her ne kadar ayna karşısındada olsan sürekli 2-3 günde çıkması insanı zorluyo

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım çok teşekkürler karınca yumurtası yağı bende duydum ama hiç denemedim bakıyım ona bi çok sağol
Aynen canm bı dene

Arada jilet vuruyodum ama kendim zorlandığım için artık jiletle yapmamaya başladım 30dan sonra vücudumu ağdaya alıştırdım ki son anlarda zor durumda kalmayayım 38+2 deyim

Aynen göbekten rahat edemiyorsun her ne kadar ayna karşısındada olsan sürekli 2-3 günde çıkması insanı zorluyo
Vallahi en rahatı koföre gitmek ben hamileyken gittim iki kere çok rahattım

Vallahi en rahatı koföre gitmek ben hamileyken gittim iki kere çok rahattım

Tüm sayfalar yüklendi.