Genel temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Genel temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,520 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Genel temizlik
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sizin oralarda varmı bilmiyorum ama cosmo she diye bir kozmetik mağazası var ben ordan alıyorum ama kozmetikcilerde vardır diye düşünüyorum
Bakarım ama zeytinyağınında bir zararı olmaz herhalde 🤭
Kuzum sizin oralarda varmı bilmiyorum ama cosmo she diye bir kozmetik mağazası var ben ordan alıyorum ama kozmetikcilerde vardır diye düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım gratislerde watsonslarda hep var ağda temizleme yağları oralara bakabilirsin trendyoldan araştırabilirsin çok çeşit vardır muhakkak
Sir ağdaya etki ederlermi bilmiyprum ki zeytinyağı kullanıyorum bakarım oralarada
Bakarım ama zeytinyağınında bir zararı olmaz herhalde 🤭

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 35 haftaya giriyorum yarin ayiptir söylemesi genital bölge icin agdaya gidecegim bu haftadami yaptirsam yoksa doguma 2 hafta kalami bilemedim kontrole giderim doktor aniden alir doguma falan ondanda korkuyorum bilemedim nasil yapsam siz nasil yaptiniz
Bende 38 haftalıgım dun kendım eldıvenle aldım ama her tarafım tutuldu umarım terar uzamadan dogum olur artık

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
son haftalarda olduğum için sürekli temiz olma hissi çünkü ne zaman ne olacağı belli olmaz o yüzden her hafta gitmeye çalışıyorum özellikle hamilelikte kıllarım çok çabuk çıkmaya başladı hormonlardan az da olsa ağdaya gidip temiz kalmaya çalışıyorum bacaklarımı dize kadar alabiliyorum diz üstü ve bikiniyi kuaföre gidiyorum ağda yağı olarak da sesunun böğürtlenli yağı var hem kokusu çok güzel hem de başarılı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aktarcidan karınca yağı al ağdadan sonra sur hem tüyleri inceltiyo hemde sürekli kullanılırsa tüyleri bitiriyo tavsiye ederim benim yengem yeni doğan bebeğinin koltuk altına alt bölgesine sürüyodu şimdi kız 16 yaşında vücudunda tuy çok az bişey var yok denilecek kadar az yani o kadar söylim yani kız çocuğu olanlar yapabilirler bence bende kullanmışım çok benimde tüylerim az var yani ondan olsa gerek
Sağol canım çok teşekkür ederim bide hangi ağdaydayla yapıyorsun ağdadan sonra tüylerin geç çıkması için herhangi bişey sürüyormusunn kullanıyormusun bende rolon ağda makinası var sesu nun sir ağdası var onunla yapabilirmiyimki hangi ağda iyi alır sence

l

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
son haftalarda olduğum için sürekli temiz olma hissi çünkü ne zaman ne olacağı belli olmaz o yüzden her hafta gitmeye çalışıyorum özellikle hamilelikte kıllarım çok çabuk çıkmaya başladı hormonlardan az da olsa ağdaya gidip temiz kalmaya çalışıyorum bacaklarımı dize kadar alabiliyorum diz üstü ve bikiniyi kuaföre gidiyorum ağda yağı olarak da sesunun böğürtlenli yağı var hem kokusu çok güzel hem de başarılı
Her hafta nasıl gidiyorsun ki ağda en az 3 hafta uzatmaz ağdayla alınacak kadar nasıl çıkıyorki

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aktarcidan karınca yağı al ağdadan sonra sur hem tüyleri inceltiyo hemde sürekli kullanılırsa tüyleri bitiriyo tavsiye ederim benim yengem yeni doğan bebeğinin koltuk altına alt bölgesine sürüyodu şimdi kız 16 yaşında vücudunda tuy çok az bişey var yok denilecek kadar az yani o kadar söylim yani kız çocuğu olanlar yapabilirler bence bende kullanmışım çok benimde tüylerim az var yani ondan olsa gerek
Sağol canım çok teşekkürler karınca yumurtası yağı bende duydum ama hiç denemedim bakıyım ona bi çok sağol

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Her hafta nasıl gidiyorsun ki ağda en az 3 hafta uzatmaz ağdayla alınacak kadar nasıl çıkıyorki
tek tük çıkıyor zaten bir anda tam alınmalık olmuyor ama ben kendimi alamıyorum göbekten zaten kendimi göremiyorum jilette vurmak istemediğimden ama normal zaman ki gibi de değil tüylerim kısa zamanda incede olsa çıkıyor hormonlar alt üst 🙆🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar