Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,235 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım 3 kızımız olacak artık rabbim hayırlısıyla o günleri de göstersin inşallah 🤗🥰
ayyy hadi işallah canm benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım 3 kızımız olacak artık rabbim hayırlısıyla o günleri de göstersin inşallah 🤗🥰
o gunleride göruruz işallah hep beraber canm 🤭🤗🤗

Onlar çok iyi biliyor sanki onların anneleri bizlere neler etti
valla benimki biliyoda sanki noluyo hiç bisey yapmiyo yaşlidir alttan al diyo başka bisey demiyo bizde yaşlanacaz biz anamiza babamiza nasilsak onlarda bize öyle olcak diyo ben diyorum vallahi simdiden cok zor durumda kalmadikca evladimi esini yanima ve yakinima getirmem onlar uzak olsun mutlu olduklarini duyim en buyuk istegimdir benim eşim de diyoki aile apartmani yapacam cocuklarimi etrafima toplicam ben yok diyorum bu zamana kadar baş başa kalamadik yaşlaninca kalalim gelin torun oglan sesi duymak istemiyom diyorum 🤣🤣🤣

Onlar çok iyi biliyor sanki onların anneleri bizlere neler etti
valla benimki biliyoda sanki noluyo hiç bisey yapmiyo yaşlidir alttan al diyo başka bisey demiyo bizde yaşlanacaz biz anamiza babamiza nasilsak onlarda bize öyle olcak diyo ben diyorum vallahi simdiden cok zor durumda kalmadikca evladimi esini yanima ve yakinima getirmem onlar uzak olsun mutlu olduklarini duyim en buyuk istegimdir benim eşim de diyoki aile apartmani yapacam cocuklarimi etrafima toplicam ben yok diyorum bu zamana kadar baş başa kalamadik yaşlaninca kalalim gelin torun oglan sesi duymak istemiyom diyorum 🤣🤣🤣

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar nasılsınız? Ben hep konulara bakdımda bir konu var ona rastlamadım hiç😇
Ya kızlar her kes bir nikle bir isimle bir başqa şeyle kayt olmuş ama gerçek isim ne gerçek yaşımız ne nereliyik kimiz hiç bilmiyoruz ya . Ben birine hitap etdiyimde adı ne diye düşünüyorum 😄
Mesela ben Elmas azeriyim azerice de Almaz.. 1999doğumluyum 18 yaşımda evlendim 3 çocugum var 2 oglan bir kız. 50 gün oldu doğuralı 😇😇
Ya siz ?
Salam men ulduz 🥰 19 yaşim var 7 aydi evliyem heyat yoldasimla rusiyada sampiterburqda yawayiram 1 ci hamileloyim duşuk oldu indi 14 hefdelik hamileyem gelen ay 20 olacag yawim

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Daha belli değil 7 haftalik olduk yeniAA belli olunca yazarim mutlaka
Allah gönlüne göre versin inşallah mutlu etsin seni😊😍

Ya kızlar her kes bir nikle bir isimle bir başqa şeyle kayt olmuş ama gerçek isim ne gerçek yaşımız ne nereliyik kimiz hiç bilmiyoruz ya . Ben birine hitap etdiyimde adı ne diye düşünüyorum 😄
Mesela ben Elmas azeriyim azerice de Almaz.. 1999doğumluyum 18 yaşımda evlendim 3 çocugum var 2 oglan bir kız. 50 gün oldu doğuralı 😇😇
Ya siz

İyiyiz canım sen nasılsın bebiş nasıl? Beni biliyorsun zaten canım da Merve ben Berk te büyük oğlumun adı. Benimde 3 oğlum var. Bende 16 yaşında evlendim 17 yaşında büyük oğlum doğdu 22 yaşındayken ortanca oğlum şimdi 26 yaşındayım 14 gün önce de küçüğüm doğdu. Kız sen doğuralı o kadar oldu mu maşallah 🥰
Bende iyiyim canım . Senin oğlan nasıl ismi ne ? 🥰 ya kız 16 yaş ne? Eşin kaç yaşındaydı?😃 ben 16 da nişanlandlm 18 de evlendim. Yine sen ara vermişsin çocuklarda.. küçüyünü öp benimçin. Yaa evet bu gün 52 günümüz oluyor oluyor. Benim kız babaya benziyor senin oglan kime benziyor 😍😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende iyiyim canım . Senin oğlan nasıl ismi ne ? 🥰 ya kız 16 yaş ne? Eşin kaç yaşındaydı?😃 ben 16 da nişanlandlm 18 de evlendim. Yine sen ara vermişsin çocuklarda.. küçüyünü öp benimçin. Yaa evet bu gün 52 günümüz oluyor oluyor. Benim kız babaya benziyor senin oglan kime benziyor 😍😍
İyi şükür canım uğraşıyoruz öyle Emir Doruk koydum ismini. İsim konusu ayrı bir komedi oldu zaten bizim Emir mi olsun Doruk mu derken. Çocuklar annemler herkes Doruk dedi tamam dedim. Nüfusa gittik eşimle yazdık verdik ismi kadın işlemleri yapıyor ya dedim Emir daha iyi değil mi 😂 kadın da daha sisteme girmedim isterseniz değiştirin onayladıktan sonra dönüşü olmaz dedi. Eşim hangisini istiyorsan o olsun çabuk karar ver dedi büyük oğlum atladı oradan illa Doruk olacak diye eşim ikinizin de istediği olsun o zaman Emir Doruk yapalım dedi son anda 2 isim birden oldu 😂 aynen kuzum 16 yaşında evlendim eşim benden 5 yaş büyük şükür ara ara sıkıntılarımız olsa da iyiyiz her evde olur o kadarı da normal yani 🥰 aynen yaş farkı var aralarında o yönden bir nebze daha rahatım büyük çok yardım ediyor çok seviyor da küçük biraz kıskanıyor. Sen ne koydun ismini canım? Daha kimseye benzemiyor abilerinin bebekliği ile aynı şuan tipi ama küçük daha 15 günlük ilerleyen zamanlarda kime benzer bilmiyorum. Öperim tabi canım sende öp prensesi yerime 😘

Şimdi çocuğa ben Emir diyorum büyük oğlum Doruk diyor gıcık😂 onu ben koydum diye diyor 😂 küçüğünün adını da o koymuştu Kaan mı olsun Kerem mi dedim Kerem dedi onuda öyle koyduk. Bu minnoşta büyünce hangi adını kullanır bilmiyorum ikisini de sürekli kullanmış olacak istediğini seçer artık ☺️

Ya siz ?
Merhaba canım açtığın konuyu yeni gördüm bu aralar çok giremiyorum bebisimle ilgilendiğim için benim gerçek ismim Fadime 1993 doğumluyum Adana Osmaniye de yaşıyorum 19 yaşımda evlendim 2 tane kızım var birisi 6 yaşına girecek diğeri de yeni 5 aylık oldu Mislina da ilk kızımın ismi

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Ya siz ?
Cnm bnm adımda gülperi memnun oldum 22 yaşındayım 18 yaşında evlendim 3 yaşında bir oğlum var bir kurtajim var şimdide 27 haftalık kız bbege hamileyim Allah'ım kucağımıza almayi nasip etsin hepimizin 😘

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Evet biraz geç gördüm ama idare edin beni artık🤭yaşlılık bu olsa gerek 😂 benimde adım sümbül canlar 33 yaşındayım 17 yıllık evliyim 2 oğlum var biri 15 diyeri 9 yaşında 8 ay önce bi düşüğüm oldu kürtaj olmuştum Diyarbakır lıyım hepinizi tanıdığıma çok memnunum iyiki varsınız iyiki sizleri burda tanımış oldum 💗💖

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar