Kayın sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Kayın sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,592 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayın sorunsalı
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Öylede cnm benim bu kaynım ters agrasif çok yemek seçici diğer kaynım dan şikayet etmedim ama sorunlu arızalı yani çekilmiyor gece 1 acıksa gelir der bana patates kızart çay yap ben mecbur değilim kaynanam bile. U halini tahammül edememiş ben nasıl edeyim
Haklısın o zmn canım bnm kaynım yemek vermesen istemez öyle biri o yüzden seviyorum onu Allah yardımcın olsun inşallah canım

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ay neden olmasin arada evine gider izinlerinde falan sanki o olmasa hergün romantik takiliyosunuz. Sende bir an önce bir kız bulup evlendir kaynini kurtul 😂
Ben hangi zavallının başını yakayım😂aslında eşimin Bi tane kuzeni var uyuz oluyorum ona o mu evlense onunla ay ne güzel olur tencere yuvarlanır kapağını bulur🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay neden olmasin arada evine gider izinlerinde falan sanki o olmasa hergün romantik takiliyosunuz. Sende bir an önce bir kız bulup evlendir kaynini kurtul 😂
Aaa niye öyle diyorsun😂eşim çok romantik biridir ne demezin🤣🤣

A

Aslıaslıaslı123123

Guest
Ah bu kayınlar. Benim kayınım 16 yasında annesi koye gidiyor. Koyfe kalmak ıstemedıgı ıcın yazları bizde kalıyor. Her yeri dagıtıyor yatağını bile toplamıyor. Tuvaleti pis bırakıyor. Esıöe deyince o cocuk sen karides olarak benımseyemedın benımsesen batmaz diyor. Kafayı yiyorum yazları. Simdi hamıleyim yaza dogum yapcam ınsallah bu yaz da gelmez.

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim Bi kaynım daha bende kalmıştı onunla aramda hiç sorun sıkıntı olmadı ama bu kaynım hiç çekilmiyor ona hep söylüyorum seninle evlenen kadına Allah sabır versin
Yatacak yeri bulmusta birde kapris mi yapacak benimde yeğenim kaldı liseye giderken bir sene o kadar yemek seçiyor ki anlatamam dedim ben ne pişirsem onu yiyecek çocuklarımın bile her isteğini yapmıyorum zavallim benimkinin hiç sesi çıkmazdı yine geç yatmaya alisikti erkenden yatağa sokardim koca oglani eeee bizim evin kuralları senin kaynin eşsek kadarmış sende kalacaksa senin kurallarına uymak zorunda çok yüz verme bence canım

A

Aslıaslıaslı123123

Guest
Ah bu kayınlar. Benim kayınım 16 yasında annesi koye gidiyor. Koyfe kalmak ıstemedıgı ıcın yazları bizde kalıyor. Her yeri dagıtıyor yatağını bile toplamıyor. Tuvaleti pis bırakıyor. Esıöe deyince o cocuk sen karides olarak benımseyemedın benımsesen batmaz diyor. Kafayı yiyorum yazları. Simdi hamıleyim yaza dogum yapcam ınsallah bu yaz da gelmez.

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Dini nikah cnm baban erkek kardeş amca dayı kayınbaban hariç kaynına bile imam nikahı düşüyor cnn
Yaa anladim canim cok tewekur ederim

Eşin öldükten sonra eşinin erkek kardeşiyle dinen evlenebiliyorsun kuzum. Onun yanında rahat olamıyorsun bi nevi yabancı erkek gibi
Allah korusun allah hic birmize boyle bi weyi yawatmasin aminn

Yani şunu demek istedi arkadaş eşinin kardeşi bile olsa Allah katında ona nikah düşüyor o yüzden kalması uygun olmaz 🤗
Benimde kaynim bizde kaliyor hep beraber yawiyoruz(((

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim kaynım bizde yaşamaya karar verdi bizde kalıcak kaynanamlar köyde oturuyor ve bende bizde kalsın istemiyorum ve bende eşimin kırılmayacağı ve anlayacağı bir şekilde anlatmak lütfen bana Bi fikir verin☺️
Eşini karşına al ve dile getir bence canım yazin evde rahat oturmak istersin, duşta cıktığında saçların ıslak olacak. Evinde rahat gezmek istersin yani en önemlisi dinen nikah düşüyor kaynina. Benim eskim asker di o askeriyedeyken ben kaynimi eve dahi almazdım tek gelmemesini soylerdim çünkü gerek yok esimde dinen uygun olmadığı için anlayış gösterirdi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim Bi kaynım daha bende kalmıştı onunla aramda hiç sorun sıkıntı olmadı ama bu kaynım hiç çekilmiyor ona hep söylüyorum seninle evlenen kadına Allah sabır versin
Sen kayın koruma vakfimisin kiz allah yardimcin olsun benimde iki kaynim var ikiside cok büyük yilda bir kez gelir biri uzak şehirde öbürü alt kattan yukari çıkamaz esim saolsun ben bile görmesem daha iyi derim bu haldeyken bile senin yerinde olsam esimide kaynimla beraber atardim benim kendi ailemede sabrim yok benim ailem bile bende kalmaz bisey olsa kizarim diye karismazlar bana sabır eşiğin cok yüksekmiş helal olsun valla okudukça şaşırdım 😱

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Sen kayın koruma vakfimisin kiz allah yardimcin olsun benimde iki kaynim var ikiside cok büyük yilda bir kez gelir biri uzak şehirde öbürü alt kattan yukari çıkamaz esim saolsun ben bile görmesem daha iyi derim bu haldeyken bile senin yerinde olsam esimide kaynimla beraber atardim benim kendi ailemede sabrim yok benim ailem bile bende kalmaz bisey olsa kizarim diye karismazlar bana sabır eşiğin cok yüksekmiş helal olsun valla okudukça şaşırdım 😱
Valla genelde bende o kadar sabırlı biri değilim ama demekki dayanıyorumusum cnm

Eşini karşına al ve dile getir bence canım yazin evde rahat oturmak istersin, duşta cıktığında saçların ıslak olacak. Evinde rahat gezmek istersin yani en önemlisi dinen nikah düşüyor kaynina. Benim eskim asker di o askeriyedeyken ben kaynimi eve dahi almazdım tek gelmemesini soylerdim çünkü gerek yok esimde dinen uygun olmadığı için anlayış gösterirdi
Konuşucam ama şuan hala kaynımla oturmuş sohbet ediyorlar cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar