Kızımla başım dertte 🤢😲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Kızımla başım dertte 🤢😲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızımla başım dertte 🤢😲
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler azranurun ,14 aylık oldu dünya tatlisi bir kız ve çok yaramaz ne bulsa ağzına atıyor yutuyor yolruldum artık evi hergun supursemde ağzına atacak bişey buluyor velasim bugün çok afedersiniz kakasindan iplik çıktı sinirden çıldırdım ne olacak bu sizin bebekleriniz demi ayni ne yapmam lazım sizce

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Slm güzel anneler azranurun ,14 aylık oldu dünya tatlisi bir kız ve çok yaramaz ne bulsa ağzına atıyor yutuyor yolruldum artık evi hergun supursemde ağzına atacak bişey buluyor velasim bugün çok afedersiniz kakasindan iplik çıktı sinirden çıldırdım ne olacak bu sizin bebekleriniz demi ayni ne yapmam lazım sizce
Cnm merhaba ay hepsi öyle gercekten ya benim oğlumda öyleydi meraklıydı ne bulsa ağzına atardı belli bir süre sonra unuttu geçti şükür darısı seninkine inşallah ya

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
İnanır mısın benim kızımda aynı senin kızın benimkide 15 aylık bende her gün süpürüyorum siliyorum ama dediğin gibi yine de buluyor genellikle kağıt yiyor ve eline ne geçerse karnını da devamlı doyuruyorum yemesin diye ama asla vazgeçmiyor bir çözüm bulursan bana da söyle

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de meraklı bir bebek öyle ki geçen evin içinde sinek vardı ağzı memede dikkati sinekteydi emzirdim mi çıt çıkmayacak öyle emecek desene zor bir süreç beni de bekliyor Allah cümlemizin yardımcısı olsun

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de meraklı bir bebek öyle ki geçen evin içinde sinek vardı ağzı memede dikkati sinekteydi emzirdim mi çıt çıkmayacak öyle emecek desene zor bir süreç beni de bekliyor Allah cümlemizin yardımcısı olsun
Aman sakın deyim evde karınca felan varsa bir çare çözüm bul anlık oluyor benim kızım tuttuğu gibi ağzına götürüyordu karıncayı geçenlerde baya iki ay kadar oluyor sandigimdaki boncuğu söküp yemiş kakasindan çıktı çok dikkat et

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Aman sakın deyim evde karınca felan varsa bir çare çözüm bul anlık oluyor benim kızım tuttuğu gibi ağzına götürüyordu karıncayı geçenlerde baya iki ay kadar oluyor sandigimdaki boncuğu söküp yemiş kakasindan çıktı çok dikkat et
Teşekkür ederim teyzesi dikkat ederim Allah razı olsun canım benim benimki daha sekiz aylık hepimiz de dikkat edelim inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar