Kızlaaaarrr🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Kızlaaaarrr🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,394 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaaaarrr🥺🥺
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
kızlar kaç gündür midem bulanıyor çok az önce başım dönüp gözlerim karardi hemen gidip idrar testi aldım pozitif çıktı 🥺🥺🥺
Evet ilk zamanlar senin için çok zor olacak ama rabbim vermiş sağlıklı olsun ins ikiz gibi buyutursun. Büyüyünce çok güzel olur ama bı hamlede ikiside buyur çıkar Rabbim büyük hiç üzülme hayırlı olsun canim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım eger miniğim varsa hamileysen yapacak bir şey yok 😍 ama idrar testine ben güvenmiyorum bazen hamile olmasan bile pozitif sonuçlar elde edebiliyorsun kan testi yaptır derim ben çünkü ben şahsen kan testinde doktor hamilesin diyene kadar inanmiodum hamile olduğuma stres yapma hakkında hayırlısı nyse o olsun 🤲 vardır Rabbimin de bir bildiği
evet birazdan kan vericem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ilk zamanlar senin için çok zor olacak ama rabbim vermiş sağlıklı olsun ins ikiz gibi buyutursun. Büyüyünce çok güzel olur ama bı hamlede ikiside buyur çıkar Rabbim büyük hiç üzülme hayırlı olsun canim
amin inşallah Allah razı olsun canım 😍😍

Bebegin bildigim kadariyla cok kücuk Allah yardimcin olsun saglikla dogsun insalllah senin icin biraz zor olur ama büyuyunce ikiz gibi olurlar
evet ilişkiden 20 gün sonra yaptım idrar testi
evet esimde diyor ikiz gibi büyüyecekler

Kayra'nın Annesi 👶🏻

🔥 KAYRA ATEŞ 🔥
Mod
rank
evet birazdan kan vericem

amin inşallah Allah razı olsun canım 😍😍

evet ilişkiden 20 gün sonra yaptım idrar testi
evet esimde diyor ikiz gibi büyüyecekler
Sonuç ne zaman çıkarmış balım

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
kızlar kaç gündür midem bulanıyor çok az önce başım dönüp gözlerim karardi hemen gidip idrar testi aldım pozitif çıktı 🥺🥺🥺
Bi bildiği var rabbimin.benim kızlarında doğum günlerinin arasında 13 gün fark kızım 3aylıkkan hamile kaldım.böylesi daha iyi ama hep bir aradalar

Tüm sayfalar yüklendi.