Kızlaaaarrr🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Kızlaaaarrr🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,037 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaaaarrr🥺🥺
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
evet birazdan kan vericem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

amin inşallah Allah razı olsun canım 😍😍

evet ilişkiden 20 gün sonra yaptım idrar testi
evet esimde diyor ikiz gibi büyüyecekler
Sonuç ne zaman çıkarmış balım

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
kızlar kaç gündür midem bulanıyor çok az önce başım dönüp gözlerim karardi hemen gidip idrar testi aldım pozitif çıktı 🥺🥺🥺
Bi bildiği var rabbimin.benim kızlarında doğum günlerinin arasında 13 gün fark kızım 3aylıkkan hamile kaldım.böylesi daha iyi ama hep bir aradalar

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bakacak kimse yok mu balım o zaman tekrar idrar testi yapsaydın çıkacak mı diye
evet canım kimsem Yok maalesef tekim cocuklar uyusun iki dakika evimin altında eczane var alırım inşallah

Yaa bakacak kimse yok mu balım o zaman tekrar idrar testi yapsaydın çıkacak mı diye
canım hani dedimya o silik çizgi kayboldu sonra bi 1 saat sonra tekrar çıktı çizgi sabah uyandım baktım bugün yine çizgi ikiside belli oluyor anlamadım gitti yaa birde kasıklarım çok ağrıyor belim çok ağrıyor neden acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
evet canım kimsem Yok maalesef tekim cocuklar uyusun iki dakika evimin altında eczane var alırım inşallah

canım hani dedimya o silik çizgi kayboldu sonra bi 1 saat sonra tekrar çıktı çizgi sabah uyandım baktım bugün yine çizgi ikiside belli oluyor anlamadım gitti yaa birde kasıklarım çok ağrıyor belim çok ağrıyor neden acaba
Regl gününe ne kadar var balım

Amin insallh bitanem benimm🥰😍😍🥰çok şükür hep iyi olun canlarimmm
Sende iyi ol kuzum benim 😘♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar