Kızlar dış mi çıkarıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar dış mi çıkarıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,907 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dış mi çıkarıyor
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bikacgun sonra 4 aylık olucak bebeğim ishal ne bulursa ağzına sokuyor oyuncak felan ne bulursa oyuncak vermiyorum o yüzden iki elini birden sokuyor ağzından çıkarmıyor çekiyorum gene aynı bide çok salya akıyor bı bakarmisiniz tecrübeli anneler dış çıkarıyor olabilir mi
Yok kuzum çıkarmıyor benm cadolozunda 3 aylıktan beri öyle ama dış yok sürekli eli agzında çıkarsa rahatlasa

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bikacgun sonra 4 aylık olucak bebeğim ishal ne bulursa ağzına sokuyor oyuncak felan ne bulursa oyuncak vermiyorum o yüzden iki elini birden sokuyor ağzından çıkarmıyor çekiyorum gene aynı bide çok salya akıyor bı bakarmisiniz tecrübeli anneler dış çıkarıyor olabilir mi
Diş yerleri beyazlamış canım patlatacak gibi duruyor benim oğlımda 4 aylık çıkardı dişleri taze soğanın. Beyaz yeri varya dibi orayı kes ver eline onu soksun ağzına hem uyuşturuyor çocuğa iyi geliyor

Bizim 5 aylıkken çıkmıştı ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım diş çıkaracak gibi duruyor bizim de 5 aylıkken çıkmıştı. Allah yardımcın olsun🤲
Saol kuzum rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙏❤️

Aynn canım ben eşime dedim onu alma eczacı demiş bu en iyisi , ama bebeğim almadi bir türlü kalın ve sert olduğu için ısırmadı 🤷
İnternetten wee nin silikonlusunu sipariş ettim dün canım su yokmuş içinde yorumları okudum inşallah tutar

Yok kuzum çıkarmıyor benm cadolozunda 3 aylıktan beri öyle ama dış yok sürekli eli agzında çıkarsa rahatlasa
Bende anlayamadım ki canım sana bişey daha sorabilirmiyim benim oğlan 3.4 güne bir kaka yapardı şimdi günde 4.5 kez yapıyor az böyle sıvı gibi ishal diye düşündüm bide aklıma şey geldi önce gazdan yapamıyordu da gaz sancıları geçince yapmaya mi başladı diye düşündüm internette 4.5 normal diyor az da sulu gibi kakası kafam karıştı sence normal mi okadar kaka yapmasi

Diş yerleri beyazlamış canım patlatacak gibi duruyor benim oğlımda 4 aylık çıkardı dişleri taze soğanın. Beyaz yeri varya dibi orayı kes ver eline onu soksun ağzına hem uyuşturuyor çocuğa iyi geliyor
Boğazına felan sokuvermez dimi canım 😊arkadasim da hep pırasa sapı vermisti

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İnternetten wee nin silikonlusunu sipariş ettim dün canım su yokmuş içinde yorumları okudum inşallah tutar
İnşallah canım 🙏 ama eğer diş değilse şimdiden verme dişi ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi benimki beşinci ayda başladı şimdi dokuz aylık hâlâ dişlerinden çekiyoruz gerçekten aşırı rahatsız oluyorlar ağrıları ishalleri ateş hepsi ayrı ayrı bide bı huzursuz oluyorlar anlatamam

Tüm sayfalar yüklendi.