Kızlar dış mi çıkarıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar dış mi çıkarıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,917 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dış mi çıkarıyor
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok kuzum ben özel hastaneye gidiyorum benim gittiğim hastanenin acil kadın doğumu yok bende mecbur devlet hastanesine gittim. Ben seninle ilgilenemem kendi doktoruna git dedi
Anladım canım normal ağrılar olsa devlet hastanesi ni belki tercih ederdim. Ama gebelikte gerçekten çekilmiyor özele gitmek en iyisi kuzum. Peki bugün hastaneye gittin mi gitseydin keşke

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım normal ağrılar olsa devlet hastanesi ni belki tercih ederdim. Ama gebelikte gerçekten çekilmiyor özele gitmek en iyisi kuzum. Peki bugün hastaneye gittin mi gitseydin keşke
Yok kuzum doktorum bugün izinliymiş internetteki değerleri sağlık ocağı ebesine attım enfeksiyon başlangıcı dedi oda. 2 hafta sonra kontrolüm var bol su tüket tekrar tahlil yapalım geçmezse ilaç yazarım dedi. Bu enfeksiyon olayı ilk kez gebelikte çıktı bendede 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok kuzum doktorum bugün izinliymiş internetteki değerleri sağlık ocağı ebesine attım enfeksiyon başlangıcı dedi oda. 2 hafta sonra kontrolüm var bol su tüket tekrar tahlil yapalım geçmezse ilaç yazarım dedi. Bu enfeksiyon olayı ilk kez gebelikte çıktı bendede 🤦🏻‍♀️
Anladım canım. Enfeksiyon çok kötü sancı yapıyor bende de gebelikte çıktı kasık ağrısı ondan di desene. Çok geçmiş olsun kuzum bol bol su iç gerçekten Su çok iyi geçmezse Üromisin verir sana gece içer uyursun bir ay ağrıların diner inşallah 🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım. Enfeksiyon çok kötü sancı yapıyor bende de gebelikte çıktı kasık ağrısı ondan di desene. Çok geçmiş olsun kuzum bol bol su iç gerçekten Su çok iyi geçmezse Üromisin verir sana gece içer uyursun bir ay ağrıların diner inşallah 🙏
Amin inşallah kuzum. Aynen sancısı çok fena biz enfeksiyon sancısına dayanamıyoruz doğum sancısı nasıl olacak acaba 😂

Tüm sayfalar yüklendi.