Kızlar dış mi çıkarıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar dış mi çıkarıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,907 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dış mi çıkarıyor
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok şükür kuzum bebiş büyüyor kasık ağrısı ve hareketlerde kısıtlanma oluyor ister istemez. Cinsiyetinide öğrendim çok şükür oğluşum olacak🥰 Sen nasılsın iyisindir inşallah
Cok şükür çok sevindim canım🥰. Aaa 😍öylemi hadi gözün aydın sağlıkla gelsin paşamız inşallah 🙏 Hiç sorma canım ağrı sızı çok oluyor doğum yapana kadar böyle ama sen kendini fazla yorma bol bol yürüyüş yap bebeğin için de senin içinde faydalı . Bende iyiyim çok teşekkür ederim canım 🙏 🤗 ☺️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Cok şükür çok sevindim canım🥰. Aaa 😍öylemi hadi gözün aydın sağlıkla gelsin paşamız inşallah 🙏 Hiç sorma canım ağrı sızı çok oluyor doğum yapana kadar böyle ama sen kendini fazla yorma bol bol yürüyüş yap bebeğin için de senin içinde faydalı . Bende iyiyim çok teşekkür ederim canım 🙏 🤗 ☺️
Şuan acil olarak hastaneye gidiyorum valla dayanılmaz bir kramp girdi kasıklara. Genellikle yarım saat falan yürüyüş yapıyorum ama şu 1 haftadır ağrılar beni mahvediyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Şuan acil olarak hastaneye gidiyorum valla dayanılmaz bir kramp girdi kasıklara. Genellikle yarım saat falan yürüyüş yapıyorum ama şu 1 haftadır ağrılar beni mahvediyor
Neden ki canım kaç haftalık oldun ki . Ne dedi doktor önemli birşey yoktur inşallah 🙏 haberdar et beni meraklandım😞

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Devlet hastanesinin doktoruna gittim hiçbisey yapmadan geldim kuzum. 18 haftalık olduk 🤦🏻‍♀️
Peki bişey demedi mi ağrı normal mıymış, bebek büyüdükçe kasıklarda ağrı olur canım ama sen çok şiddetli dedin ya korktum. Eğer önemli bişey olsaydı doktor söylerdi kuzum. Sen sıkma canını Allah büyüktür inşallah 🙏♥️

Kızlar bikacgun sonra 4 aylık olucak bebeğim ishal ne bulursa ağzına sokuyor oyuncak felan ne bulursa oyuncak vermiyorum o yüzden iki elini birden sokuyor ağzından çıkarmıyor çekiyorum gene aynı bide çok salya akıyor bı bakarmisiniz tecrübeli anneler dış çıkarıyor olabilir mi
Ya benimde 4 ayinda başladık aynı şeylere şimdi 7 ayına geçmiş taha ne dişi tık bile yok😆

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Peki bişey demedi mi ağrı normal mıymış, bebek büyüdükçe kasıklarda ağrı olur canım ama sen çok şiddetli dedin ya korktum. Eğer önemli bişey olsaydı doktor söylerdi kuzum. Sen sıkma canını Allah büyüktür inşallah 🙏♥️
Yok kuzum ben özel hastaneye gidiyorum benim gittiğim hastanenin acil kadın doğumu yok bende mecbur devlet hastanesine gittim. Ben seninle ilgilenemem kendi doktoruna git dedi

Tüm sayfalar yüklendi.