Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,971 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Babam kahveye giderdi çay içmeye oturmaya sohbete ama sabah 10da gider aksam 5 de gelirdi memur gibi hftasonları gitmezdi falan 😂😂 bizde derdik annem ablamla ya git hiç gelme gece de orda yat 😂😂😂😂ewde olunca her işe karısırdı deli ederdi rahmetli bizi cok huysuzdu🤦‍♀️😔 ama tabi ki kocamın gitmesini istemem kahveye falan zaten nere gitse beni götürmek ister gitmezsem de o da gitmez anasına bile bensiz gitmez neye hikmetse 🤷‍♀️off inan bana bölesi de kötü yani adamın sürekli evde olmasıda kötü. 5 gündür raporlu ewde bizimki o sabırlı adam ben cocuklara bagırıyorum diye bana kızan adam Cocuklarla kavga eder oldu 🙄ewde kim kime dum durmayız cıldıracammm kafayı yedim💃💃💃💃💃💃
23 gün rapor muydu bitti 1 hafta gitti 2 gün daha rapor luydu bugün ise gitmesi gereken adam su an evde yatıyor delirecemmmnn

...

Moderator
Mod
rank
Bu aralar gine kahveye takılmaya başladı zaten bizim butum kavgalarımız bu kahve yüzünden nefret ediyorum bu adamın kahve sevdasından bizi çok ihmal ediyor sürekli konuşuyorum iyiliklere yaklaşıyorum gine aynı gine adamı akşam yemeğine cagiruyom yemeğe bile gelmiyor ya sabah bicikti çıkış ocikis bunaldım artık daraldım patlamaya yer arıyorum Bi insan bukadar düşüncesiz olmasa adama desem ki kahveye gitmeye devam edersem seni boşarım desem o gine kahveyi secer okadar bağımlısı olmuski beni delirtecek artik ya 😤😤😤
Rabbim yardımcın olsun canım ya.Kahveye gitme hevesini eşinin içinden alsın kuzum.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bi tane de sizde varmış Allah ıslah etsin Allahtan eşimde yok öyle alışkanlıklar senede bi kere oda memlekete gidince gider gerisi yok
allahim cok şükür benim eşimdede yok önceden cok hosuma gitmeyen arkadaşlarina takilirdi kavga ede ede onuda birakti ben acikcasi diyodum ben senin icin ailemi biraktim buraya gwldim sen bwnim icin kotu arkadaşlarini birakmiyosun diye kavga edip duruyoduk ben demiyorum annwni babani birak sadece arkadaşlarini birak dedim biraz zor oldu ama cok şükür birakti... arkadaşlari bazen hali saga maç icin cağriyolar yorgunum diyo bazende sohpete gidiyo ondan dolayi gitmiyo cok şükür

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
23 gün rapor muydu bitti 1 hafta gitti 2 gün daha rapor luydu bugün ise gitmesi gereken adam su an evde yatıyor delirecemmmnn
Askında ewde kalınca bana yrdmcı olur ew işi temizlik her seyi yaparız birlikte cocuk da bakar banyo yemek vs yaptırır ama aksam olunca yaramazlıklar baslayınca cıldırıyor bu adam sabredemio aksamları oplum cok yaramaz kızda ona baka baka aynı oldu e bidr bebek var sürekli kucak istiyo aglıyo adam bi deliriyo sinirleniyor ya diyorum sabret bşraz hmen vurma bagırma cocuklara sen benden de beter oldun. Yok adam aynı adam ayy katlanamıyorum bu huyuna bende sinirleniyorum donra birbirimizi yiyip yatıyoruz 🤷‍♀️😔yoksa ewde kalsın iyi oluyo yetişemiorum yoksa ben her işe Cocuklara falan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Askında ewde kalınca bana yrdmcı olur ew işi temizlik her seyi yaparız birlikte cocuk da bakar banyo yemek vs yaptırır ama aksam olunca yaramazlıklar baslayınca cıldırıyor bu adam sabredemio aksamları oplum cok yaramaz kızda ona baka baka aynı oldu e bidr bebek var sürekli kucak istiyo aglıyo adam bi deliriyo sinirleniyor ya diyorum sabret bşraz hmen vurma bagırma cocuklara sen benden de beter oldun. Yok adam aynı adam ayy katlanamıyorum bu huyuna bende sinirleniyorum donra birbirimizi yiyip yatıyoruz 🤷‍♀️😔yoksa ewde kalsın iyi oluyo yetişemiorum yoksa ben her işe Cocuklara falan
Aman 23 günde çekilmez cnm o kadar da kalsın yine de istemem yaniii 🙄😂😂😂ayy düşünmesi bile gerdi beni su an 😑

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar gine kahveye takılmaya başladı zaten bizim butum kavgalarımız bu kahve yüzünden nefret ediyorum bu adamın kahve sevdasından bizi çok ihmal ediyor sürekli konuşuyorum iyiliklere yaklaşıyorum gine aynı gine adamı akşam yemeğine cagiruyom yemeğe bile gelmiyor ya sabah bicikti çıkış ocikis bunaldım artık daraldım patlamaya yer arıyorum Bi insan bukadar düşüncesiz olmasa adama desem ki kahveye gitmeye devam edersem seni boşarım desem o gine kahveyi secer okadar bağımlısı olmuski beni delirtecek artik ya 😤😤😤
Tabiri caizse ALIŞMIŞ KUDURMUSTAN BETERDİR derler canim benim kayın pederim de öyle kahve yüzünden ne kadar mali tarlasi hayvanı mali varsa kahvede yedi rabbim sabır versin sana bir an önce önlem al bence yoksa zor zamanlar seni bekliyor Allah korusun

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman 23 günde çekilmez cnm o kadar da kalsın yine de istemem yaniii 🙄😂😂😂ayy düşünmesi bile gerdi beni su an 😑
Hahahhahahahaha düşün artık gerisini

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Hahahhahahahaha düşün artık gerisini
Ay bnm adam 23 gün kalsa ewde heralde ewden kovalarım arabada yatar 😂😂bi kere küsmüştük git ewden ananın ewinde yat dedim tmm dedi bi hışım cıktı ewden. Sabah kardeşim arıyo abla eniştem (annemin evin arkası orman bi de düzlük bi yer var sahanlık diyoruz) sahanlıkta arabayı cekmiş uyuyo adamı evden mi kovdun diyo 😂😂😂 sonra annem bana kızıyor deli misin sen diye dedim az bile yaptım ewde cok durmasın böle iyi 😂😂kız anasına bile gitmemiş yaa yok böle bi adam bnm anamın orda yatıyo arabada 😂😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ay bnm adam 23 gün kalsa ewde heralde ewden kovalarım arabada yatar 😂😂bi kere küsmüştük git ewden ananın ewinde yat dedim tmm dedi bi hışım cıktı ewden. Sabah kardeşim arıyo abla eniştem (annemin evin arkası orman bi de düzlük bi yer var sahanlık diyoruz) sahanlıkta arabayı cekmiş uyuyo adamı evden mi kovdun diyo 😂😂😂 sonra annem bana kızıyor deli misin sen diye dedim az bile yaptım ewde cok durmasın böle iyi 😂😂kız anasına bile gitmemiş yaa yok böle bi adam bnm anamın orda yatıyo arabada 😂😂
biz önceden kavga ettimiz zaman bana eşim diyodu git ananin evine şimdi ben diyorum burasi benim evim herşeyini ben yapiyom temizlik bulaşik camaşir sen cek git babanin evine hem ananin evinde uyumayida cok seviyosun diyorum 🤣🤣🤣🤣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
biz önceden kavga ettimiz zaman bana eşim diyodu git ananin evine şimdi ben diyorum burasi benim evim herşeyini ben yapiyom temizlik bulaşik camaşir sen cek git babanin evine hem ananin evinde uyumayida cok seviyosun diyorum 🤣🤣🤣🤣
İdolümsün olması gereken bu zaten gerek maddi gerek manevi o ev kurulurken kadının desteği daha çok hadi diyelim imkanlar el vermedi maddi desteğiniz yok evi ev yapan yine kadın çok şükür bizde öyle bi tartışma olmadı ama bazen kızdırıyor ben babamın evine gitmem üzmem ailemi sen kalk git diyorum benimki de diyo sokakta yatarım yine gitmem 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar