Kızlar sigara kullanan varmi aranizda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenin Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sigara kullanan varmi aranizda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,549 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sigara kullanan varmi aranizda
Konbuyu başlatan Ayşenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sigaranın yarattığı boşluk yuzunden bırakamıyorum zararli oldugunu bile bile devamlı içme istegi ne yapmak lazım? siz neler yapiyosunuz ?düşünmemeye calisiyorum oyle bi an oluyoki elimde yine sigara o boşluģu nasıl kapatabilirim çok imreniyorum bırakanlara
Ya bende öyleydim çocuğumu kaybetme korkusunu aklıma kazıdım ve sigarayı gormeyecegim bı yere kaldırdım eşime de yanımda içme dedim ve cerezze sakiza odaklandım sürekli ev işi yaptım o şekilde zor oldu ama bıraktım aklında bitirsen yeterli bide çocuğunu düşün onu dusunsen zaten her şey biter onun için yapamayacağınız bişey yok 🤱🤰

Hly

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende öyleydim çocuğumu kaybetme korkusunu aklıma kazıdım ve sigarayı gormeyecegim bı yere kaldırdım eşime de yanımda içme dedim ve cerezze sakiza odaklandım sürekli ev işi yaptım o şekilde zor oldu ama bıraktım aklında bitirsen yeterli bide çocuğunu düşün onu dusunsen zaten her şey biter onun için yapamayacağınız bişey yok 🤱🤰
Aslında kendimle savaşıyorum kendime cok kızıyorum tavsiyelerinizi değerlendiricem teşekkur ederim. İnşallah başaricam

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar oldu birakali simdi canin istiyormu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar