Konumuz “Uyku”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Konumuz “Uyku” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,038 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz “Uyku”
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ciddi misin canım gözün aydın sağ Salim gelsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman baya iyi uyuması bende uykumu çok rahat alıyoeum çünkü 😍😍

Amin kuzum amin 🙏🏻
Amin inşallah tabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın bizlere😍

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ciddi misin canım gözün aydın sağ Salim gelsin inşallah

O zaman baya iyi uyuması bende uykumu çok rahat alıyoeum çünkü 😍😍

Amin kuzum amin 🙏🏻
Bak ne güzel işte maşallah subhanallah 😍😍

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ay olabilir mi ki bende bilmiyorum kayrada böyleydi şuan da çok güzel bir uykusu vsr Buda abisi gibi cuma günü usg de sorun çıkmazsa baya rahat edeceğim bu yazdıklarınızda bsya rahatlatıyor beni çok sağol canım benim
Ne demek canm skma canını Allah'ın izniyle birşey yok özleyeceksin bu sakin zamanlarını prensesin🤍🌸

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız ne var ne var ne yok iyisniz inşallah 🙏🏻. Gelelim benim soruma 🤦🏻‍♀️
Bizim dün kırkımız çıktı Çok şükür ama şöyle bir sorunumuz var Ayra nerdeyse doğduğundan beri buna küvez de dahil o yoğun bakım süreci o zamandan beri uykuya çok düşkün bir çocuk yani küvezde hafi ben zorla uyandırıyordum 🤦🏻‍♀️. Aradan 1 hafta geçti yine zorla uyandırdım aradan 1 ay geçti hala zorla uyandırıyorum sarılık yok bu arada ama şöyle diyim gece 23:30 gibi emer saat 3 e kadar uyanmaz neredeyse 🤦🏻‍♀️ben uyandırmasam daha da uyur . Emer sonra 3 saat yine uyur gündüz uyanık ama öyle ahım şahım bir uyanıklık değil demem o ki bu kadar uykuya meilli olması nedendir doktorunada sordum 40 çıktı değişir dedik dün sabahtan akşama kadar ara ara uyanıp emdi hep uyudu dedik akşam uyumaz sanrım huy değişiyoe saat 2 de yattı sabah saat 5:50 ye kadar uyanmadı sonra yeniden emdi saat 7:50 de uyandı hayır anlamıyorum tek benim kız mı bu kadae uykuya düşkün annem kayra da böyleydi kızım zor uyandırırdık hatta sen anne bak yine uyuya kalmışız oda hiç uyanmadı derdin diye söylüyoe ama cidden artık psikolojim bozuldu biraz uzun oldu kusura bakmayın 🥺🥺
Benim oğlum aynı bòyleydi zorla uyandırırdım emmesi için bazen bezini açardım ki uyansın büyüdükçe biraz değişti şuan 6 yaşında hala uykuyu çok sever uyandırmasam akşama kadar uyur

Tüm sayfalar yüklendi.