Konunuz airfryer🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Konunuz airfryer🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,157 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konunuz airfryer🙈🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay
Cok geçmiş olsun birtanem bu ara cocuklarda bi hastalik var ya benim oglanda grip olucak alarmda heran😱
Yaaa canimsin dikkat et kendine birtanem ilaç kullaniyomusun
Aynn canım benimde boğazım ağrıdı limon falan yedim geçti çok şükür , ama Ali kaç gündür biraz rahatsız eşimde aynı şekilde hasta anlayacağın ailece hastayız 😂
Evet canım ilaç kullanıyorum midemi çok bulandırıyor ama mecbur kullanıyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay
Aynn canım benimde boğazım ağrıdı limon falan yedim geçti çok şükür , ama Ali kaç gündür biraz rahatsız eşimde aynı şekilde hasta anlayacağın ailece hastayız 😂
Evet canım ilaç kullanıyorum midemi çok bulandırıyor ama mecbur kullanıyorum
Çok gecmis olsun birtanem sicak seyler icin bol bol 💜 Ali kac yasinda kuzum?
Ondan sordum zaten benim arkadasimda da varda oda hamile ilaçlar kizi mahvediyor agir geliyor diyodu Rabbim sifani versin askim🤲🙏

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah iyilik versin inşallah kuzum 🥰
Bende iyiyim şükür çocuklar da iyiler oyun peşindele teyzesi Adem dis çıkardı şimdi üst dişleri çıkıyor zor geçiyor anliyacagin karnın çıktımı senin Kuzum
Amin canım cümlemize inşaallah 🤲 yerim ben onları, ay sorma hiç zor geçiyor canım yeşil soğan salatalık havuç falan ver eline çok ağrısı olursa da ateş düşürücü ver bide diş jeli de var oda iyi geliyormuş Ali çok şükür son dört dişi dışında bütün dişleri çıktı Allah yardımcınız olsun ağrısız bir dönem olur inşallah 🤲
Çok gecmis olsun birtanem sicak seyler icin bol bol 💜 Ali kac yasinda kuzum?
Ondan sordum zaten benim arkadasimda da varda oda hamile ilaçlar kizi mahvediyor agir geliyor diyodu Rabbim sifani versin askim🤲🙏
Bizde öyle yapıyoruz canım , Ali bir ay sonra iki yaşına girecek Allah nasip ederse , amin canım gerçekten çok zor o ilaçlar beni mahf ediyor içtiğim andan itibaren başıma ve mideme ağrılar giriyor 🙍🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım cümlemize inşaallah 🤲 yerim ben onları, ay sorma hiç zor geçiyor canım yeşil soğan salatalık havuç falan ver eline çok ağrısı olursa da ateş düşürücü ver bide diş jeli de var oda iyi geliyormuş Ali çok şükür son dört dişi dışında bütün dişleri çıktı Allah yardımcınız olsun ağrısız bir dönem olur inşallah 🤲
Bizde öyle yapıyoruz canım , Ali bir ay sonra iki yaşına girecek Allah nasip ederse , amin canım gerçekten çok zor o ilaçlar beni mahf ediyor içtiğim andan itibaren başıma ve mideme ağrılar giriyor 🙍🤦🏻‍♀️
Sağol kuzum Allah razı olsun evet havuç soğan sapı vesaire sürekli veriyorum kuzum diş jeli hiç kullanmadım ateş olmuyor çok şükür
Amin amin kuzum inşallah
Ali'nin dişleri de bir an önce biter inşallah hayırlısı ile kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kiyamam sana kuzum Rabbim sifa versin insallah🙏🤲masallah paşama abi mi olucak bebisin cinsiyeti bellimi kuzum kac haftaliti bende biraz alzheimer varda😂😂😂😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağol kuzum Allah razı olsun evet havuç soğan sapı vesaire sürekli veriyorum kuzum diş jeli hiç kullanmadım ateş olmuyor çok şükür
Amin amin kuzum inşallah
Ali'nin dişleri de bir an önce biter inşallah hayırlısı ile kuzum
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲 size de çok gecmis olsun inşallah ağrısı olmaz ,
Cevap vermedim canım göbeğim çıkmadı Ali'de de yoktu şuan üç aylık ilerde çıkarmı bilmiyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kiyamam sana kuzum Rabbim sifa versin insallah🙏🤲masallah paşama abi mi olucak bebisin cinsiyeti bellimi kuzum kac haftaliti bende biraz alzheimer varda😂😂😂😂😂
Amin canım Allah razı olsun 🤲
Evet abi olucak inşallah 🤲 karnimda zıplıyor bebeğimin zamanının dolmasına izin verirse abi olur diye düşünüyorum 😂😂 14 hafta da yım galiba
Ay Allah korusun canım 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin canım Allah razı olsun 🤲
Evet abi olucak inşallah 🤲 karnimda zıplıyor bebeğimin zamanının dolmasına izin verirse abi olur diye düşünüyorum 😂😂 14 hafta da yım galiba
Ay Allah korusun canım 😂😂
Oyyy masallah masallah kuzum.benim yaaa seni nedense cok sevdim ben kiz vallha kanim kaynadi sana rabbim evlatlarinla güzel günler görmeyi nasp etsin sana birtanem 🤲🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar