Merak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Merak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,409 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Merak
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah çiçeğim bende şükür iyi olmaya çalışıyorum Yuşa bey erken gelmek için içeriyi tırmalıyor 😂 maşallah senin bebiş içeriyi baya sevmiş çıkmak bilmemiş🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah çiçeğim benim doktor boy söylemiyor 🤦🏻‍♀️ ben kustuğum halde 17 kilo aldım sen nasıl başardın 3 kiloyu😂 onun fazlasıda doğumda gider zaten 😂

Maşallah çiçeğim merak etme zamanla kocaman olur karnına sığmaz 🤭

Maşallah kuzum Allah razı olsun ❤️ İlaçlar kilomu aldırdı yoksa verdirdimi
Zaten ben hiç kilo almadim tek bebis aldi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar öncelikle hayırlı bayramlar❤️ İnşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir. Merakımı mazur görün. Bebişleriniz kaç haftalık ve kaç kg doğdu? Siz gebeliğinizde kaç kilo aldınız? Hamiş annelerin bebişleri kaç haftalık ve kaç kg ?
Hayırlı bayramlar sanada kuzum ❤️
Benim kızım 40 haftalık 3800 doğmuştu ben sadece 8 kilo almıştım😌
Şu an ise 31 haftalık gebeyim 28. Haftada 1300 dü kilosu şu an ne kadar bilmiyorum🙈 ben sadece 1 kilo aldım şu ana kadar 🤭

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hayırlı bayramlar❤️ İnşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir. Merakımı mazur görün. Bebişleriniz kaç haftalık ve kaç kg doğdu? Siz gebeliğinizde kaç kilo aldınız? Hamiş annelerin bebişleri kaç haftalık ve kaç kg ?
Selam canım kızım 38hafdada doğdu 3kilo 650gramdı ben 10klo almışdım toplamda şimdi 22hafdalık hamileyim ilk 3ay 15kilo vermişdim şimdi o kilon üzerine 2kilo gelmiş bebeyimde 20hafda da gitdiyimde 350gramdı şimdi bilmiyorum kaç Rabbim her kese sağ salim yavrusunu kucağlna almayı nasib etsin İnşaAllah doğum yapanlarda hayırla güle güle büyütsünler 🙏🤲🥰

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
41+1 de 3.635 gram normal doğdu 🥰 3 aya girdik şimdi çok şükür 🥰🥰 30 kilo kadar aldım 20 doğumda gitti 5 kiloda sonradan verdim, 55 kilo ile başlamıştım şimdi 60 62 arası oynuyor 🥰

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür çiçeğim enfeksiyonu hiç deme. Benim vücut artık kandan çok enfeksiyon üretiyor 😂 kansızlık hat safhada enfeksiyon tavan 🤦🏻‍♀️. Maşallah bebişine Rabbim vaktinde hayırlı bir şekilde sağ salim kavuştursun inşallah 🙏🏻❤️

Maşallah kuzum Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻❤️

Maşallah kuzum belki içerden büyüyordur vücut 😂 ah keşke bende öyle olabilsem 1 kilo bile alsam direk belli ediyorum 😂

Bebeğim senin bebiş sağolsun çabuk kilo verdirir dua et normal kilonun altına düşürmesin yorgunluktan 😂😂😂
Sağol kuzum benim cumlemizin bebisini Rabbim sağsalim bir avazda kucağımiza almayı nasip etsin❣️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı bayramlar sanada kuzum ❤️
Benim kızım 40 haftalık 3800 doğmuştu ben sadece 8 kilo almıştım😌
Şu an ise 31 haftalık gebeyim 28. Haftada 1300 dü kilosu şu an ne kadar bilmiyorum🙈 ben sadece 1 kilo aldım şu ana kadar 🤭
Valla seninde maşallahın var vücut kiloya meyilli değil yediğin bebeğe gidiyor heralde 🤦🏻‍♀️😂

Hayaller hayatlar Mervem 😂😂
Ah ah hiç sorma😂

Selam canım kızım 38hafdada doğdu 3kilo 650gramdı ben 10klo almışdım toplamda şimdi 22hafdalık hamileyim ilk 3ay 15kilo vermişdim şimdi o kilon üzerine 2kilo gelmiş bebeyimde 20hafda da gitdiyimde 350gramdı şimdi bilmiyorum kaç Rabbim her kese sağ salim yavrusunu kucağlna almayı nasib etsin İnşaAllah doğum yapanlarda hayırla güle güle büyütsünler 🙏🤲🥰
Maşallah kuzum Allah razı olsun sende hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına al bebişini inşallah ♥️

41+1 de 3.635 gram normal doğdu 🥰 3 aya girdik şimdi çok şükür 🥰🥰 30 kilo kadar aldım 20 doğumda gitti 5 kiloda sonradan verdim, 55 kilo ile başlamıştım şimdi 60 62 arası oynuyor 🥰
Maşallah valla sizin gibi verenleri görünce moralim yerine geliyor 🤭 Rabbim bebişi analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah 🙏🏻❤️

Sağol kuzum benim cumlemizin bebisini Rabbim sağsalim bir avazda kucağımiza almayı nasip etsin❣️
Amiinn Allah razı olsun çiçeğim ❤️🌼

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Valla seninde maşallahın var vücut kiloya meyilli değil yediğin bebeğe gidiyor heralde 🤦🏻‍♀️😂

Ah ah hiç sorma😂

Maşallah kuzum Allah razı olsun sende hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına al bebişini inşallah ♥️

Maşallah valla sizin gibi verenleri görünce moralim yerine geliyor 🤭 Rabbim bebişi analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah 🙏🏻❤️

Amiinn Allah razı olsun çiçeğim ❤️🌼
Rica ederim canım sende sağolasın İnşaallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.