Nişan geldikten sonra???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Nişan geldikten sonra??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,807 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten sonra???
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
O zmn cnm dktora gt mazallah cociga bsi olur.benm suyum geldgi gece .sbh sanci basladi 12 de bebegmi kcgma aldm
ben nisan geldikten e gun aonra gottim doktora ama ne sanci ne de acilma yoktu 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben nisan geldikten e gun aonra gottim doktora ama ne sanci ne de acilma yoktu 😔
ben nisan geldikten sonra 2 gün sonra gittim hastaneye ama ne saci ne de acilmam yoktu

Son düzenleme:

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim
rica ederim

Bende leke şeklinde geldi sancılarım düzensiz açılmam 1 parmak kadar
kac haftaliksin???

Bende leke şeklinde geldi sancılarım düzensiz açılmam 1 parmak kadar
kac haftaliksin???

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
kizlar cok merak ediyorum. nisaniniz geldikten ne kadar sonra sancilariniz ya da suyunuz geldi.???
Ben nisan geldikten 7 saat sonra hastaneye gittim. Hastaneye gittigimde 5cm acilmam vardi ilk doğumum du. Nisanim geldiginde ilk 1 saat sonra hafif sancilarim basladi evde egzersiz yaptim açılma hareketleri vs.. 10 dk da bir geliyordu sancim 3 4 dakikaya düştü sabah 8 gibi.. hastaneye gittim kontrol vs dogum odasina gitmem 9u buldu 1 saat ılık dus aldırıp egzersiz yaptirdilar ama yetersiz buldular yinede sancimi suni sanci verdiler. 3 saat icinde doğurdum

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Ben nisan geldikten 7 saat sonra hastaneye gittim. Hastaneye gittigimde 5cm acilmam vardi ilk doğumum du. Nisanim geldiginde ilk 1 saat sonra hafif sancilarim basladi evde egzersiz yaptim açılma hareketleri vs.. 10 dk da bir geliyordu sancim 3 4 dakikaya düştü sabah 8 gibi.. hastaneye gittim kontrol vs dogum odasina gitmem 9u buldu 1 saat ılık dus aldırıp egzersiz yaptirdilar ama yetersiz buldular yinede sancimi suni sanci verdiler. 3 saat icinde doğurdum
cok teşekkürler weridigin bilgiler icin. gayet acik we net oldu. umarim benmde sancilarm bi an once gelirde kawusurum yawruma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar