Nişan geldikten sonra???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Nişan geldikten sonra??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,786 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten sonra???
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
ben nisan geldikten e gun aonra gottim doktora ama ne sanci ne de acilma yoktu 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben nisan geldikten sonra 2 gün sonra gittim hastaneye ama ne saci ne de acilmam yoktu
Canimm bilionmu ne yap gunde hergn 6 tane hurma ye dogum kolay olur istersen arastr bak ..kafana yatysa yersn cnm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benim ilk suyum geldiği için nişan lekesi gelmedi bende suyum geldiği için hemen doktora gitmek zorunda kalmıştım o yüzden

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
ne güzel. desene hic beklemenin stresini yasamamissin. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Güzel bir yani yok bence canım . Ne sancın oluyor nede açılman o yüzden sana hemen suni sancı veriyorlar sürekli alttan muayene ediyorlar o acıyı inan kimse çekmek istemez. Nişan gelse en azından doğumun yakın olduğunu anlarsın yürüyüşünü yaparsın sürekli sıcak banyo yaparsın hurma yersin doğumun kolay geçmesi için en azından evde birşeyler yapabilirsin. Ama maalesef benim gibi sadece suyun gelirse hiçbir şey elinden gelmiyor

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Güzel bir yani yok bence canım . Ne sancın oluyor nede açılman o yüzden sana hemen suni sancı veriyorlar sürekli alttan muayene ediyorlar o acıyı inan kimse çekmek istemez. Nişan gelse en azından doğumun yakın olduğunu anlarsın yürüyüşünü yaparsın sürekli sıcak banyo yaparsın hurma yersin doğumun kolay geçmesi için en azından evde birşeyler yapabilirsin. Ama maalesef benim gibi sadece suyun gelirse hiçbir şey elinden gelmiyor
yok hepsini bende yasadim ama inan bana nisan geldogo halde bi hafta gecmesine ragmen cocuguna kawusamamnin acisi da cok baska

dusunsene nisan gelio ama hala bi gelisme yok. sürekli bi sıkıntı mi war acaba die dusunmekten psikolojin bozuluo. rabbim daha kotusuyle karsilastrmasin ama herseyin bi zorlugu war emin ol

dusunsene nisan gelio ama hala bi gelisme yok. sürekli bi sıkıntı mi war acaba die dusunmekten psikolojin bozuluo. rabbim daha kotusuyle karsilastrmasin ama herseyin bi zorlugu war emin ol
Yaş cnm marktlerde satilio bulablrsn gunde 6 tane unutma cnm
6 tane cok degil mi ya o zaman.?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar