Nişan geldikten sonra???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Nişan geldikten sonra??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,758 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten sonra???
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bir iki yil btsn sen cocuk istycn 😀😀 dycn ya tek olmuo tek buyumesn hemen ikiyingetriran 😀😀😀 ne olck brgn dyanarm dersn 😀😀😀
İkinci çocuk istiyorum tabiki ama zamanı gelince. Yani Şaka falan bir yana bebeğim daha çok küçük yeni doğdu gebeliğim de neler yaşadığımı bir ben bir Allah biliyor. Tekrar gebe kalırsam onunla asla ilgilenemem o yüzden o biraz büyümeden düşünmüyorum daha 🙏☺️ rabbim şimdilik olmayanlara versin olanlarında hayırlı ve sağlıklı bir yaşamı olsun inşallah 🤗🙏

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İkinci çocuk istiyorum tabiki ama zamanı gelince. Yani Şaka falan bir yana bebeğim daha çok küçük yeni doğdu gebeliğim de neler yaşadığımı bir ben bir Allah biliyor. Tekrar gebe kalırsam onunla asla ilgilenemem o yüzden o biraz büyümeden düşünmüyorum daha 🙏☺️ rabbim şimdilik olmayanlara versin olanlarında hayırlı ve sağlıklı bir yaşamı olsun inşallah 🤗🙏
Canim bebeni bezden acmadwn cocuk getirme vallahi cok zorlanirsnn bebegnn hayrlshla bi byuusn sevgnzle gencsnz getirirsn yine Allahn iznyle 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım aynen onlar için bişey yok herşeyi biz çekiyoruz😀😀
Allah yar ve yardimcmz olsn ins 😀😀

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canim bebeni bezden acmadwn cocuk getirme vallahi cok zorlanirsnn bebegnn hayrlshla bi byuusn sevgnzle gencsnz getirirsn yine Allahn iznyle 😀😀

Allah yar ve yardimcmz olsn ins 😀😀
Aynn valla bende öyle düşünüyorum bide ben ona kıyamam ya onu sevgisiz ilgisiz bırakamam daha çok erken . 20 yaşındayım gencim daha 🤣🤣yani on aydır evliyim bebeğim yeni doğdu hemen arkasından bir tane daha çok fazla olur ayy Allah korusun 🙏🤣

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
kizlar cok merak ediyorum. nisaniniz geldikten ne kadar sonra sancilariniz ya da suyunuz geldi.???
Canim benim 2 ci cocugumda nisan geldi hemen doktora gitdik ulturaysoyda bakdi cocuk suyu az kalmiis dedi hemen suni sanci verdiler 3 saat icinde dogum yapdim ☺ insallah bu bebeyimde ilk nisan gelir 😊ilk sanci ile baslayanda biraz zor olur ilk cocugumdan biliyorum😯 Allah yarrdimcimiz olsun insallah sag salim bebeyimize qavusuruz🤗😍

🤣🤣 Canım nasıl hasteneden çıktım eşim diyor iyileş bu sefer kız bebek istiyorum dedim yemin şuracıkta düşüp bayılacam doğum esnasında çektiğim bütün acıları unutmam için üç dört yıl geçmesi gerek ben bu ağrıları hatırladıkça çocuk falan düşünmüyorum 😂 Sanada düşündürtmem asla 🤣🤣
Yaa benimde kocam oyle😂 3cu hamileliyim esim diyor bunu dogur 4cunu istiyorum😂 vallah dedim ben sana inekmiyim her yil dogum yapiyim kolaysa birini kendin dogur🤣😑

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar