Polikist Over ne demek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan tarafından oluşturulan Polikist Over ne demek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,290 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Polikist Over ne demek
Konbuyu başlatan Dilan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Adet düzensizliği ve yumurtlama da düzensizlik yapan bir çeşit hastalık yumurtaliklarda kucuk kucuk kiste benzeyen yapilar oluyor bendede var cogu kadında olan bisey

Dilan

Kayıtlı Üye
rank

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var 36 37 bazen 40 günü bulur adet olmam bide acayip ağrı yapar adet dönemlerimde aşırı tüylenme yaptı bide bende
Ben bekarken arada Bi 3 5 gün gecikirdi sonra evlendim hic olmadın ilac zoruyla olurum inferilitedeye gittim hic demediler. Polikist over sin iki yıl tadavi oldum son rahim filminde oerde var dediler uterun septum ameliyatı oldum ardından aşılama oldum tuttu ama kimyasal gebelik dediler hic ara vermedim kendiliğinden tedavisi hamile kaldım doğum yapalı bir yıl olacak neredeyse gecen gittim hastaneye kan idrar verdim temiz cıktı utrasonda polikist over sin dedi ilac hic bşy vermedi

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ben bekarken arada Bi 3 5 gün gecikirdi sonra evlendim hic olmadın ilac zoruyla olurum inferilitedeye gittim hic demediler. Polikist over sin iki yıl tadavi oldum son rahim filminde oerde var dediler uterun septum ameliyatı oldum ardından aşılama oldum tuttu ama kimyasal gebelik dediler hic ara vermedim kendiliğinden tedavisi hamile kaldım doğum yapalı bir yıl olacak neredeyse gecen gittim hastaneye kan idrar verdim temiz cıktı utrasonda polikist over sin dedi ilac hic bşy vermedi
Canım zaten bi ilacı yada tedavisi yok banada hic bisey yapmadılar agri için bekarken bi iki kere dogum kontrol hapı verdiler o kadar tedavisi olmayan bisey yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar