Rüyada dogum görmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Rüyada dogum görmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,347 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada dogum görmek
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Arzukzl97

Kayıtlı Üye
rank
Kafana takiyosn ondan bnde 2. Hamileliqim de hep düsündm bu nasl doqcak die uzun surer mi ki cok düsünüyodm ama rabbim yardim etti 1 bucuk saatta doqum yaptm ins senn de ole olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar her gece ruyamda dogum yaptigmo goruyorumm dokuza girdgimden beri boyle ..bliorum ya dogm nasl oluo ruyada goruyorum sizinde oldu mu valla hep ter icnde kaliorum dog gorunce 😀😀
Canım son zamanlar ya artık psikolojik olarak etkilendiğin için görüyorsundur benim daha 15 hafta var şimdiden psikolojim bozuldu 😂 normaldir senin de sürekli onu görüyor olman ☺️ sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Her dogum bi olmuyor canım ınsallah bu kolay olur dogumu degil de dogumdan sonraya odaklanın saglıklı olacakmı diye dogumu unutuyorsun cunku kucagına aldigın zaman acılar bitiyor
Ya tabi oncelok sagligi ama cati muanesindog sancisi hepsi insanin canini acitio ve ble ble getirouz korkmamiza ragmen yapimzz bu ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kafana takiyosn ondan bnde 2. Hamileliqim de hep düsündm bu nasl doqcak die uzun surer mi ki cok düsünüyodm ama rabbim yardim etti 1 bucuk saatta doqum yaptm ins senn de ole olur
O zmm kkz ins benm yarim saat surer 😀😀😀

Canım son zamanlar ya artık psikolojik olarak etkilendiğin için görüyorsundur benim daha 15 hafta var şimdiden psikolojim bozuldu 😂 normaldir senin de sürekli onu görüyor olman ☺️ sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
İns cnm Allah razi olsun .. hepmz ins sag salim bi abazda bebislermzi kucagmza alrz inss .kmm once dogm yapsa arkasnda olanalra dua etsns dogmda 😀😀

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya tabi oncelok sagligi ama cati muanesindog sancisi hepsi insanin canini acitio ve ble ble getirouz korkmamiza ragmen yapimzz bu ..

İns cnm Allah razi olsun .. hepmz ins sag salim bi abazda bebislermzi kucagmza alrz inss .kmm once dogm yapsa arkasnda olanalra dua etsns dogmda 😀😀
Allah hepimizin yardımcısı olsun 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar