Salgın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Salgın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,474 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salgın
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlarrr çok fena salgın var çocuklar resmen kırılıyor 3 tane arkadaşımın çocuğuda salgına yakalandı çocuklarda ateş kusma öksürük hepsinin elinde bir hava makinası 3 dk uyuyabilsinler diye hava veriyor. Aman dikkat edin kendinize ve bebişlerinize çok sıkıntılı
Ay begümüm kayra da yakalanmıştı salgına 2 ayda anca gitti biliyor musun lanet öksürük. Doktor ilaç veremeyiz demişti 🤦🏻‍♀️. Zor atlattık allahtan ateş vs çok olmadı sadeve 4 gün akşam üzeri oluyordu sorması yok.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ay begümüm kayra da yakalanmıştı salgına 2 ayda anca gitti biliyor musun lanet öksürük. Doktor ilaç veremeyiz demişti 🤦🏻‍♀️. Zor atlattık allahtan ateş vs çok olmadı sadeve 4 gün akşam üzeri oluyordu sorması yok.
Ya çok zor vallahi ödümm kopuyor şimdi zaten 2 ay önce bi bademcikleri kızardı çocuğun kendi sakyasını nike yutamadı bi anda memeyi kesti ememedi çocuk canının acısından 3 gün aç oturdu çocuk 1 damla su içmeden en son dokyora 24 saattir kendi salyasını bile yutmadı çocuk açlıktan susuzluktan kuruyacaj serum takın diye götürdüm çok fenaydı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya çok zor vallahi ödümm kopuyor şimdi zaten 2 ay önce bi bademcikleri kızardı çocuğun kendi sakyasını nike yutamadı bi anda memeyi kesti ememedi çocuk canının acısından 3 gün aç oturdu çocuk 1 damla su içmeden en son dokyora 24 saattir kendi salyasını bile yutmadı çocuk açlıktan susuzluktan kuruyacaj serum takın diye götürdüm çok fenaydı
Ay kurban olurum ya . Çocuklar hiç hasta olmasın valla onlara bakmak hem zor hemde ağızları var dilleti hok yavruların derdini dahi anlatamıyorlarn🥺

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr çok fena salgın var çocuklar resmen kırılıyor 3 tane arkadaşımın çocuğuda salgına yakalandı çocuklarda ateş kusma öksürük hepsinin elinde bir hava makinası 3 dk uyuyabilsinler diye hava veriyor. Aman dikkat edin kendinize ve bebişlerinize çok sıkıntılı
Aynen canim cok salgın var benimde 37 günlük bebegim var kocam tutturmuş annemlere gidelim bu salgında bağışıklığı güçlenmemiş çocuğu götürüyor neyapcam bn bilmiyorum ALLAH akıl versin kocama

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim cok salgın var benimde 37 günlük bebegim var kocam tutturmuş annemlere gidelim bu salgında bağışıklığı güçlenmemiş çocuğu götürüyor neyapcam bn bilmiyorum ALLAH akıl versin kocama
De ki 40 ı çıkmamış çocuk sokağa çıkmaz falan de kandır herifi 😂

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 3 çocuğum o şekilde hasta. Ve 8 ayrı arkadaşımla görüştüm bugün istisnasız hepsi çok ciddi şekilde hasta çocukları da öyle. Sağlık olarak sorun yaşamayana denk gelmedim henüz Rabbim şifa versin herkes

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar