Sinir oldum şimdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Sinir oldum şimdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,423 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir oldum şimdi
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ama bu haftalara kadar erkek deyip başka bir doktorun kız demesi değişik çünkü erkek bebeğin ayırt edilecek çıkıntılı kaybolmaz cnm ya
Bazan doktorlar kız çocuğuna bacak arasına kordon denk gelmişse erkek diyebiliyo buda tecrübeye bağlı eğer doktorun tecrubeliyse bunu karıştırmaz şimdi bende merak ettim acaba kizmi erkekmi 🥰

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Aman cnm herkez herşey ionuşuyor korkma sen bebeyine kendine dikkat et Allahın izniyle bişe olmaz ❤

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Ay ne fesat insanlar var ya nefrer ediyorum ole insanlardan allah onlardan korusun

millet artık ne diyeceğini bilmiyo karşındaki hamile şimdi ne heyecani sevinci vardır boyle konuşmak gereksiz senin oyle oldu diye herkesinde mi oyle olacak allahın verdiği cani anca allah alır korkma sıkıntı yapma var boyle insanlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar