Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,703 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla
K

Kıdemli Anne

Guest
Oncelikle GENELLEME YAPMADIGIMI sadece kendi cevremde gordugum biseyi yazdigimi soylemek istiyorum..liseyi bitirip bi iste tutunamamis etrafda bos bos gezdikten sonra askere gitmis askerden sonrada sozlesmeli olarak uzman cavus olanlar nedense genelde kendini bi halt sanmaya basliyor uniformayi giyip gunes gozlugunu takinca bi havalara giriyorlar ya sen kimsin nesin allah askina hicbisey olamayip mecburen asker olan birisin o da askeriyenin en alt birim yani havan kime,sonrada dogu gorevi zamani gelince bi taraflarina korku düşuyor .Basligi acan arkadasim esin daha 5 ayda seni bu kadar ezecek gucu nerden buluyor sen mi veriyorsun yoksa dedigim gibi kendini bi halt sanan simarik askerlerden mi anlamadim. Senide anlamadim annemin babamin gozunden dusmesin esimi kotu bilmesinler diye dayaga razi olim niye salak miyim ya karnindaki bebegine bisey olursa? Demekki kocan daha kiymetli.Karnindakine degil kocana acimaya devam et sen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Oncelikle GENELLEME YAPMADIGIMI sadece kendi cevremde gordugum biseyi yazdigimi soylemek istiyorum..liseyi bitirip bi iste tutunamamis etrafda bos bos gezdikten sonra askere gitmis askerden sonrada sozlesmeli olarak uzman cavus olanlar nedense genelde kendini bi halt sanmaya basliyor uniformayi giyip gunes gozlugunu takinca bi havalara giriyorlar ya sen kimsin nesin allah askina hicbisey olamayip mecburen asker olan birisin o da askeriyenin en alt birim yani havan kime,sonrada dogu gorevi zamani gelince bi taraflarina korku düşuyor .Basligi acan arkadasim esin daha 5 ayda seni bu kadar ezecek gucu nerden buluyor sen mi veriyorsun yoksa dedigim gibi kendini bi halt sanan simarik askerlerden mi anlamadim. Senide anlamadim annemin babamin gozunden dusmesin esimi kotu bilmesinler diye dayaga razi olim niye salak miyim ya karnindaki bebegine bisey olursa? Demekki kocan daha kiymetli.Karnindakine degil kocana acimaya devam et sen
Genelleme yapmadan diye basliyosun lafın ortasında hepsini aynı keseye koyuyorsun kuşum. Benim eşimde uzman cws sadece kişi uzerinden cümle kursan keşke. Doqu korkumuz yok eşim sadece bizden ayrılmamak için üzülüyor bu sene tayin yazdı ful terör bolqesi. Bilemedim kaç kişi böyle düşünüyor acaba qercektn

K

Kıdemli Anne

Guest
Genelleme yapmadan diye basliyosun lafın ortasında hepsini aynı keseye koyuyorsun kuşum. Benim eşimde uzman cws sadece kişi uzerinden cümle kursan keşke. Doqu korkumuz yok eşim sadece bizden ayrılmamak için üzülüyor bu sene tayin yazdı ful terör bolqesi. Bilemedim kaç kişi böyle düşünüyor acaba qercektn
Sinirlendim hizimi alamadim galiba ya utanmaz bide hamile kizi dövuyormus seref yoksunu

K

Kıdemli Anne

Guest
Daha 5 aylik evlisin ne isriyorsun kizdan pislik herif madem yapamayacagin bir işte calisiyorsun evlenecegin kisiye soylesene kizcagiz belki ayrilacakti ustelik bide bebegin olacakmis Allahtan daha belasini istiyor iste

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Daha 5 aylik evlisin ne isriyorsun kizdan pislik herif madem yapamayacagin bir işte calisiyorsun evlenecegin kisiye soylesene kizcagiz belki ayrilacakti ustelik bide bebegin olacakmis Allahtan daha belasini istiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soylemlerinizde sitemlerinde çok haklsiin canım işte doğru zamanı kolluyorum tabiki ben yüz vermiyorum sadece en doğru zamanı kolluyorum kayinvalidemler uzak oldugundan onlara da bişey diyemiyorum telde olmuyor ama herşeyi anlaticam tabiki bu şekilde huzursuzum bebeğimi herşeyden fazla düşünüyorum o da etkileniyor benimle beraber

Soylemlerinizde sitemlerinde çok haklsiin canım işte doğru zamanı kolluyorum tabiki ben yüz vermiyorum sadece en doğru zamanı kolluyorum kayinvalidemler uzak oldugundan onlara da bişey diyemiyorum telde olmuyor ama herşeyi anlaticam tabiki bu şekilde huzursuzum bebeğimi herşeyden fazla düşünüyorum o da etkileniyor benimle beraber

Kız dur sakin ol 😃tabiki bebeğim kıymetli ama insan en doğru anı kolluyor düzelir diye bekliyorum ama bakalım herşeyi münasip şekilde anlatacağım annemlere de merak etme yoksa pskolojimi bozucak biliyorum

K

Kıdemli Anne

Guest
Yazdiklarindan belli evine bagli esini seven arayi bulmaya calisan bi dişi kuşsun ama karsindaki kisi belliki seni haketmiyor yazik etme kendine,kimse sana bosan et diyemez terket diyemez iyi dusun tasin dogru ve etkili olani yap

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Yazdiklarindan belli evine bagli esini seven arayi bulmaya calisan bi dişi kuşsun ama karsindaki kisi belliki seni haketmiyor yazik etme kendine,kimse sana bosan et diyemez terket diyemez iyi dusun tasin dogru ve etkili olani yap
Tamam canım öyle yapıcam benim için en doğrusunu yine. Ben bilirim dediğin gibi herkes bı şekilde kendi hayatını yaşıyor 😕

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Genelleme yapmıycam demişsiniz ama kişileri yaptığı iş ile direk yapmışsınız bu bir ikincisi çevremdeki uzmanların çoğu lisans mezunu lise degil üçüncüsü memlekette iş güç elinde imkan olmadığından gencecik yaşta gidip vatan topragını koruyan kimseye dil uzatmaya hakkınız yok ki uzmandan bu kadar şehit varken

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Genelleme yapmıycam demişsiniz ama kişileri yaptığı iş ile direk yapmışsınız bu bir ikincisi çevremdeki uzmanların çoğu lisans mezunu lise degil üçüncüsü memlekette iş güç elinde imkan olmadığından gencecik yaşta gidip vatan topragını koruyan kimseye dil uzatmaya hakkınız yok ki uzmandan bu kadar şehit varken
Eşim uzman cws düşündüm şehit olanlar hakkndada mi böyle düşünülüyor diye. Bi qün haberlere belki benim eşimin de adı çıkacak diye ödüm kopuyor her qorewlendrmeye qittqinde yureqim aqzmda oluyor. Uzmanları böyle qörmeleri çok üzdü beni nice yawrusunu qormeyen çocuklar war ki benim oqlum 2 yaşına kadar baba nedir bilmedi. Şu memlekette en çok şehit weren kısım uzmanlar Haklı bi yazı yazmssnz bende uslubunce yazdm biseyler

Biranne

Kayıtlı Üye
rank
Baştan tabiki tanıştık gittik baktık oralar ama kayınpederim sadece siz mutlu olun bizim beklentimiz yok sizden dedi köy hayayi zor sizler zorlanmayin diyor oğluna hep bırakma diyor ama o annesine düşkünlüğunden yardım edicem diyip bu kararı aldı ilk başta yoktu bu durum ailemde istemiyor sadece ikimiz iyi anlaşıyoruz ama oraya gittiğimizde yuzume bakmıyor daha şimdiden bana kendi ailesinin yanında kaba davranıyor birde bilirsiniz kıyafet Ege yöresi çok başka hemen şalvar giy diyolar
Bunlar hep kaynana dolduruşu kayınpeder bişey demesede annesi gel derdir benim eşimde aynıydı ben kaçarak evlendim bizde şehirde oturucaz vaadi vardı sonra işi olmafı köyde yaşamaya başladık 2 sene köyde kaldım ilk çocuğum köyde doğdu anası gizli gizli konuşur doldururdu eşimi huyları pisti iftira atmaya kalkardı kendimi savunmasam belki ben bile boşanmaya kadar giderdim ve işleri hiç bitmiyor ni ablasıda vardı yanımızda ben iş yapayım diye hiç kalkmazdı yerinden eşimden ailenin en küçüğü bende çok zorlandım çok şükür zorla işe girdi çarsıda ev tuttu da ayrıldık yanlarından şimdi ikinciye hamileyim anası olmasa çok iyiyiz ama annesi 1 gün bile bizde kalsa illaki ni sıkıntımız oluyo ondada idare etmeye çalışıyorum uzun lafın kısası ailen arkandaysa eşinde olsa kendini asla ezdirme sen kadınsın konuşmaya hakkın yok diye bişey yok bu ikinizin hayatı ve müşterek olmayacaksa sen resti çek o seni kaybetmekten korksun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar