Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,700 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar hep kaynana dolduruşu kayınpeder bişey demesede annesi gel derdir benim eşimde aynıydı ben kaçarak evlendim bizde şehirde oturucaz vaadi vardı sonra işi olmafı köyde yaşamaya başladık 2 sene köyde kaldım ilk çocuğum köyde doğdu anası gizli gizli konuşur doldururdu eşimi huyları pisti iftira atmaya kalkardı kendimi savunmasam belki ben bile boşanmaya kadar giderdim ve işleri hiç bitmiyor ni ablasıda vardı yanımızda ben iş yapayım diye hiç kalkmazdı yerinden eşimden ailenin en küçüğü bende çok zorlandım çok şükür zorla işe girdi çarsıda ev tuttu da ayrıldık yanlarından şimdi ikinciye hamileyim anası olmasa çok iyiyiz ama annesi 1 gün bile bizde kalsa illaki ni sıkıntımız oluyo ondada idare etmeye çalışıyorum uzun lafın kısası ailen arkandaysa eşinde olsa kendini asla ezdirme sen kadınsın konuşmaya hakkın yok diye bişey yok bu ikinizin hayatı ve müşterek olmayacaksa sen resti çek o seni kaybetmekten korksun
Haklısın galiba müşterek karar alması gerekiyor tek taraflı bencilce olmaz

K

Kıdemli Anne

Guest
Genelleme yapmıycam demişsiniz ama kişileri yaptığı iş ile direk yapmışsınız bu bir ikincisi çevremdeki uzmanların çoğu lisans mezunu lise degil üçüncüsü memlekette iş güç elinde imkan olmadığından gencecik yaşta gidip vatan topragını koruyan kimseye dil uzatmaya hakkınız yok ki uzmandan bu kadar şehit varken
Farkindaysan kendi cevremde yazmisim oraya,benim cevremde gordugum genelde bu sekilde ama tabiki elbette vatani icin asker olan nice ana evlatlari yigitler var.Ayrica konuyu farkli yerlere cekmeye calisma vatani koruyan kimseye dil uzatma hakkim yokmus uzatan var gibi mi nerenle okuyorsun sence bu bayanin esi vatani korumak icin mi uzman olmus o yuzden mi dogu gorevinden korkup istifa etmeyi dusunuyor dusun bakalim maasina formasina aldanip asker oluyorlar is ciddiye binince korku basliyor tabiki bu her asker icin gecerli degil bu bayanin esi gibi insanlar icin gecerli.Ha bu arada benim esimde 11 yillik polis...

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Eşim uzman cws düşündüm şehit olanlar hakkndada mi böyle düşünülüyor diye. Bi qün haberlere belki benim eşimin de adı çıkacak diye ödüm kopuyor her qorewlendrmeye qittqinde yureqim aqzmda oluyor. Uzmanları böyle qörmeleri çok üzdü beni nice yawrusunu qormeyen çocuklar war ki benim oqlum 2 yaşına kadar baba nedir bilmedi. Şu memlekette en çok şehit weren kısım uzmanlar Haklı bi yazı yazmssnz bende uslubunce yazdm bise
Eşim uzman cws düşündüm şehit olanlar hakkndada mi böyle düşünülüyor diye. Bi qün haberlere belki benim eşimin de adı çıkacak diye ödüm kopuyor her qorewlendrmeye qittqinde yureqim aqzmda oluyor. Uzmanları böyle qörmeleri çok üzdü beni nice yawrusunu qormeyen çocuklar war ki benim oqlum 2 yaşına kadar baba nedir bilmedi. Şu memlekette en çok şehit weren kısım uzmanlar Haklı bi yazı yazmssnz bende uslubunce yazdm biseyler
Benimde anlamadığım postu açan kişi aile hayatından bahsetmiş yardım istemiş yorum neden gözlüğe alt kademesine işsizliğine Doğu görevine kadar gelmiş adam zaten mesleğini yapmak istemiyo bunun uzman olmakla alakası yok ki istemiyo demek ki altta yatan farklı şeyler var ikimizde asker eşiyiz hep eşimizin bizi el üstünde tutmasından değer vermesinden bahsediyoruz
Farkindaysan kendi cevremde yazmisim oraya,benim cevremde gordugum genelde bu sekilde ama tabiki elbette vatani icin asker olan nice ana evlatlari yigitler var.Ayrica konuyu farkli yerlere cekmeye calisma vatani koruyan kimseye dil uzatma hakkim yokmus uzatan var gibi mi nerenle okuyorsun sence bu bayanin esi vatani korumak icin mi uzman olmus o yuzden mi dogu gorevinden korkup istifa etmeyi dusunuyor dusun bakalim maasina formasina aldanip asker oluyorlar is ciddiye binince korku basliyor tabiki bu her asker icin gecerli degil bu bayanin esi gibi insanlar icin gecerli.Ha bu arada benim esimde 11 yillik polis...
Kimin neresi ile okuduğu yazdığı belli her asker için demiyorum genelleme yapmıyorum diyorsun eşim polis diyorsun ama hiç bişeyin farkında değilsin bayanın sorunu eşinin işi ile degil kendisi ile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde anlamadığım postu açan kişi aile hayatından bahsetmiş yardım istemiş yorum neden gözlüğe alt kademesine işsizliğine Doğu görevine kadar gelmiş adam zaten mesleğini yapmak istemiyo bunun uzman olmakla alakası yok ki istemiyo demek ki altta yatan farklı şeyler var ikimizde asker eşiyiz hep eşimizin bizi el üstünde tutmasından değer vermesinden bahsediyoruz

Kimin neresi ile okuduğu yazdığı belli her asker için demiyorum genelleme yapmıyorum diyorsun eşim polis diyorsun ama hiç bişeyin farkında değilsin bayanın sorunu eşinin işi ile degil kendisi ile
Zaten yazdığı kelimeden ne olduğu anlaşıldı Sedoş bi bayanın nerenizle okuyorsunuz kelimesini kullanması zaten yaşam yetişme tarzını belli ediyo boşuna cevap BİLe yazma

K

Kıdemli Anne

Guest

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten yazdığı kelimeden ne olduğu anlaşıldı Sedoş bi bayanın nerenizle okuyorsunuz kelimesini kullanması zaten yaşam yetişme tarzını belli ediyo boşuna cevap BİLe yazma
Senin gibi dusunmek zorunda miyim ben ya sanane benim fikrimden sen kim oluyorsun begenmiyorsan okumaz gecersin yaran varki gocunuyorsun bu kadar galiba.Isine bak algi yaratmaya da calisma

K

Kıdemli Anne

Guest
Senin dusunce kalibina girmek zorunda mi herkes.Sizin gibi dusunen biri degilse hemen linclemeye calisin komik gercekten.Bencede bosuna cevap yazma cahile laf anlatmaya ugrasamam isine bak

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kullanıcıların istismarcı, aşırı saldırgan, tehditkar veya "trol" yapmasına izin veremeyiz. Bu bizim kurallarımıza uymuyor.

Hesabınızın erişimi, bu işlemlere bağlı olarak sınırlandırılabilir. Lütfen sitemizde içerik yayınlarken veya kullanırken bunu aklınızda bulundurun.

Hatice 23

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Benim eşimde uzman ama kaç yıllık senin ki daha yeni evliymişsiniz konustunuz mu daha önce

Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Cnm bir tecrübeli olarak bn köy hayatida hayasidm hayvancılıkta ama o kadar zorlu anlatamam
Çok şükür eşim ve ailesi şehirde yaşıyor
8Aylik evliyim
Çocukluğum köyde geçti benim
3yil oldu şehirde yasayali ama daha önce köyde yasamadiysan inan çok zor gelecek sana...
Rabbim gönlüne göre versin inşallah cnm benim 🤲🤲🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.