Su azliğ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hilall@ tarafından oluşturulan Su azliğ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,479 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Su azliğ
Konbuyu başlatan Hilall@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilall@

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
16.haftamdan itibaren sorunlar başladı zaten su azliğda yaklasık 1'aydan fazladır var ve gerileme 4 haftaya çıktı genetik yaptirdik sadece gelişim geriliğ cıktı

Amiiin beyzacım amin Tek isteğim bu sağ salim kucağıma almak

Havuç suyumu içmedim armut suyumu içmemdim yok banamısın demiyor bebeğın eşinde sorun diyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan 25.haftalık olması gerekiyor

Şuan 25.haftalık olması gerekiyor

Amin inşAllah🌺
Allah'a sığın canım bizde dua ederiz 😊

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a sığın canım bizde dua ederiz 😊
Hep yaradana bıraktım.zaten Hep Allah razı olsun canım

Kıyma kuzum zaten Rabbim den ümit hiç bir zaman kesilmez Allah'ım yardımcın olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amiiin amiin Herkese içindede bana Her hafta gidiyorum bu gün yine gittim 1 haftada en fazla 10.gram 15 gram alıyor şuan 300 gram suyuda az ne artıyo ne çoğalıyor ilk defa bu sabah vurmasına uyandım hemde 5.6 kere vurdu

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Hep yaradana bıraktım.zaten Hep Allah razı olsun canım

Amiiin amiin Herkese içindede bana Her hafta gidiyorum bu gün yine gittim 1 haftada en fazla 10.gram 15 gram alıyor şuan 300 gram suyuda az ne artıyo ne çoğalıyor ilk defa bu sabah vurmasına uyandım hemde 5.6 kere vurdu
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar sonlandır diyor ama.ben yapamıyorum
Çıkmadık candan umut kesilmez derler banada neler neler söylediler ama bak şimdi yanımda uyuyor annesinin kuzusu. Can Veren Allah o canı almak Kula düşmez sakin öyle bir hata yapma. Kimsenin dediğini umursama Allah a emanet et.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar