Su azliğ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hilall@ tarafından oluşturulan Su azliğ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,530 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Su azliğ
Konbuyu başlatan Hilall@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilall@

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
Çıkmadık candan umut kesilmez derler banada neler neler söylediler ama bak şimdi yanımda uyuyor annesinin kuzusu. Can Veren Allah o canı almak Kula düşmez sakin öyle bir hata yapma. Kimsenin dediğini umursama Allah a emanet et.
Çok teşekkür ederim sana Allah razı olsun valla neler neler bizede dediler genetik bile yaptirdik sadece gelişim geriliğ ciktı anne babadan kan aldılar tekrar Şuan sorunumuz bebek 4 hafta geriden gidiyor suyu az gram 300 ve normalde 6 ay bitmesi gerekiyor ama gerilediğ için arap saçına döndü🤦‍♀️

Çok teşekkür ederim sana Allah razı olsun valla neler neler bizede dediler genetik bile yaptirdik sadece gelişim geriliğ ciktı anne babadan kan aldılar tekrar Şuan sorunumuz bebek 4 hafta geriden gidiyor suyu az gram 300 ve normalde 6 ay bitmesi gerekiyor ama gerilediğ için arap saçına döndü🤦‍♀️
Ben testlerin hiçbirini yaptırmadım amniyosentezde yaptırmadım kan alıp yurt dışına gönderecekleri onuda yaptırmadım çünkü tedavisi olmadığını açık açık söyledi doktor

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
Ben testlerin hiçbirini yaptırmadım amniyosentezde yaptırmadım kan alıp yurt dışına gönderecekleri onuda yaptırmadım çünkü tedavisi olmadığını açık açık söyledi doktor
Zeynep kamilde genetigine baktirdik sadece gelisim gerilig cikti doktorda cok önemli bisey degil anne babadan kal alacaz dedi simdi onun sonucunu bekliyoz

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
6 aylık gebelikte bebeğim 4 hafta geriden geliyor suyu az ve gramıda 300 gram bu sorunu yaşayan varmı oldumu ?
Benim de kızımda gelişme geriliği vardı ama ben 32. haftadaydım doktor 2 hafta geriden geliyor demişti 36. haftada 4 hafta geriden geliyor anne karnında hiç gelişmiyor dedi 38. haftada sezaryen oldum ama su azlığı filan yoktu 2500 kilo doğdu Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar