Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,249 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Mennun oldum canım bende mardinliyim ama manisada oturuyorum 27 yaşındayım 3 yıldır evliyim 4 aylık hamileyim ilk gebeliğim ilk çocuğum hayırlısıyla inş hepimize kucağımıza almayı nasip etsin bu arada daha cinsiyeti bilmioz 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mennun oldum canım bende mardinliyim ama manisada oturuyorum 27 yaşındayım 3 yıldır evliyim 4 aylık hamileyim ilk gebeliğim ilk çocuğum hayırlısıyla inş hepimize kucağımıza sağlıkla almayı nasip etsin bu arada daha cinsiyeti bilmioz 😊

Mennun oldum canım bende mardinliyim ama manisada oturuyorum 27 yaşındayım 3 yıldır evliyim 4 aylık hamileyim ilk gebeliğim ilk çocuğum hayırlısıyla inş hepimize kucağımıza sağlıkla almayı nasip etsin bu arada daha cinsiyeti bilmioz 😊

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Mennun oldum canım bende mardinliyim ama manisada oturuyorum 27 yaşındayım 3 yıldır evliyim 4 aylık hamileyim ilk gebeliğim ilk çocuğum hayırlısıyla inş hepimize kucağımıza almayı nasip etsin bu arada daha cinsiyeti bilmioz 😊

Amin cnm bnm hayırlısı ile alırsın bebeğini kucağına bende kızımı 4 aylikta öğrendim sakladı kendini erkek kız fark etmiyo ama seninkide sanki kız sağlıklı olsunlar da annelik gerçekten çok baskaymis 🤩🤩🌍🐣

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben adanaliyim memleket adana 25 yaşında ve 5 aylık hamileyim kızım olucak insallh sizler nerdensiniz kızlar 💞♥️🤍🎬tanisamadim kişiler var çok sohbete katilamiyorum kusura bakmayin bu aralar hamileligim yoğun geviyo bide misafirim eksik olmuyoda
Merhaba 🤗 bende Tekirdağlıyım ve burda yaşıyorum, 29 yaşındayım 34 aylık bir oğlum var ve 22+3 günlük kızıma hamileyim🥰

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm bnm hayırlısı ile alırsın bebeğini kucağına bende kızımı 4 aylikta öğrendim sakladı kendini erkek kız fark etmiyo ama seninkide sanki kız sağlıklı olsunlar da annelik gerçekten çok baskaymis 🤩🤩🌍🐣
Aynen amin 🤗nerden çıkardın kız olacağını bilion mu ilk hamilelik çok heyecanlıyız benimde içimden kız geçior dün hatta eşim o kadar etkilendi ki rüyasında bile kız olacağını görmüş 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben adanaliyim memleket adana 25 yaşında ve 5 aylık hamileyim kızım olucak insallh sizler nerdensiniz kızlar 💞♥️🤍🎬tanisamadim kişiler var çok sohbete katilamiyorum kusura bakmayin bu aralar hamileligim yoğun geviyo bide misafirim eksik olmuyoda
Ben aslen Ordu ama büyüdüğüm yer Ankara kuzum . gelin olarak da Kırklareli'ne gittim orda yaşıyoruz normalde ama şuan gebelik sıkıntılı annemin yanındayım 🤭🤭 21 yaşındayım 2 ay sonra 1 yıl olacak evliliğimize ve 32 haftalık oğluşuma gebeyim 🤭🤭.

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende ardahanyilim esim Kastamonulu istanbulda yaşıyorum 30 yaşındayım bi oglum 2 kizim var 1 aylikta yeni kız bebisim oldu onlarla uğraşıp gidiyoruz🙂🙂

Poyraz

Kayıtlı Üye
rank
Memnun oldum canım bende trabzondan 33 yasındayım 1 oglum var 1 ohlum daja olacak hayırlısıyla

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar kuzumm hoşgeldin aramıza bende demet 1 buçuk yaşında oğlusum var ve hamilemiym kayseriliyim🥰🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar