Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,271 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
25 haftaligim adım elif Marasliyim İngiltere'de yaşıyorum canım benimde kızım olucak inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayranin annesi 21 yaşında misin çok gençsin masallah ama çok olgun ve mantıklı birisin gibi geldi bana yorumlarından öyle çıkardım 💞
Yaa çok teşekkür ederim kuzum 😘 evet daha 21 yaşındayım minnakim henüz 🤭🤭

Ne guzel alistin kuzum ya ankarada hic tanidigim yok yalniz kalinca cok uzuluyorum😢 @Kayra'nın Annesi 👶🏻
Kuzum ilk bende Kırklareli'nde öyleydim sağolsun eşim ve ailesi arkadaşları hiç yabancılık çektirmediler şükür 🤲🏻

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaa çok teşekkür ederim kuzum 😘 evet daha 21 yaşındayım minnakim henüz 🤭🤭

Kuzum ilk bende Kırklareli'nde öyleydim sağolsun eşim ve ailesi arkadaşları hiç yabancılık çektirmediler şükür 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ne güzel genç anne olmak iyi dinamik olucan sonuçta çocuk arkasında koşturmak zor
Evet kuzum bende hep öyle istiyordum şükür hayalimde ki gibi oldu üniversitesyi bitirip evlenirim derdim öylede oldu 🤭🤭şimdi rabbim nasip ederse oğluşumla büyüyecem

Arasın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çorludayım ben vega da Ayşegül hanıma gidiyorum, silivri medikal de Emine hanıma da gittim, sen hangisine gidiyorsun
Tekirdağ şehir hastanesi gidiyorum canım orda Hatice hanım vardı ona çıktım çıktım pişman oldum bişey soruyorum tepki veriyor yani oradaki dokortor kar insana çok değşik davranıyor o yüzden orya gitmek istemiyorum bana bu konuda yardımcı olursan sevinirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar