Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,266 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Ben adanaliyim memleket adana 25 yaşında ve 5 aylık hamileyim kızım olucak insallh sizler nerdensiniz kızlar 💞♥️🤍🎬tanisamadim kişiler var çok sohbete katilamiyorum kusura bakmayin bu aralar hamileligim yoğun geviyo bide misafirim eksik olmuyoda
Mrb canım 21 yaşındayım bende 1 haftalık bebeğim var 😊

Alieymenin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben adanaliyim memleket adana 25 yaşında ve 5 aylık hamileyim kızım olucak insallh sizler nerdensiniz kızlar 💞♥️🤍🎬tanisamadim kişiler var çok sohbete katilamiyorum kusura bakmayin bu aralar hamileligim yoğun geviyo bide misafirim eksik olmuyoda
Mrb bende vanlıyım 5 yıllık evliyim 3 yaşında bi oğlum var 5 aylıkta hamileyim allah nasip ederse kızım olacak Rabbim senin bebişinide sana bağışlasın kazasız belasız dünyaya gelsin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Memnun oldum canim ben izmirdeyim 27 yasindayim 5 yaşında oğlum var 35 haftalik hamileyim kizim olucak nasipse 🥰 aramiza hoşgeldin

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Memnun oldum canim ben izmirdeyim 27 yasindayim 5 yaşında oğlum var 35 haftalik hamileyim kizim olucak nasipse 🥰 aramiza hoşgeldin
Sende hoşgeldin cnm rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah prenses i 🐣💐💐❤️❤️🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba bende konya akşehirliyim ama dedelerim arnavut göçmeni 1,5 yaşında kızım var şimdi bir kız daha bekliyorum 22 yaşındayım
🐣🐣🙏🙏💚🌍🌍🤩🤩Memnun oldum cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba bende konya akşehirliyim ama dedelerim arnavut göçmeni 1,5 yaşında kızım var şimdi bir kız daha bekliyorum 22 yaşındayım
🐣🐣🙏🙏💚🌍🌍🤩🤩Memnun oldum cnm
Mrb bende vanlıyım 5 yıllık evliyim 3 yaşında bi oğlum var 5 aylıkta hamileyim allah nasip ederse kızım olacak Rabbim senin bebişinide sana bağışlasın kazasız belasız dünyaya gelsin
Amin insallh cnm bnm senin bebisinde hayırlısı ile sağlıklı şekilde kucağına alırsın insallh 💥🎈🤰♥️🤲🤲

Merhaba canım Ben Serap adıyamanlıyım Adıyaman’da yaşıyorum 21 yaşındayım 8 aylık evliyim 29 haftalık hamileyim kızım olacak nasipse rabbime şükürler olsun ❤️🥳

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bende 25 yaşındayım 8 yılık evliyim 6. Gebeliğin 4 tane karnimda öldü 2 yaşında kızım var ve bitane prensesim daha olacak inşallah asten ağrılı yım 15 senedir Bursa'da yaşıyorum ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar