Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,263 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Tekirdağ şehir hastanesi gidiyorum canım orda Hatice hanım vardı ona çıktım çıktım pişman oldum bişey soruyorum tepki veriyor yani oradaki dokortor kar insana çok değşik davranıyor o yüzden orya gitmek istemiyorum bana bu konuda yardımcı olursan sevinirim
Ben ilk doğumumu silivri medikal de yaptım emine hanım çok iyiydi o zamanlar marmara ereğlisinde oturuyordum yakın mesafeydi. Şimdi çorluya taşındım o yüzden burdaki doktora başladım. Bu da iyi güzel konuşkan güleryüzlü, ama emine hanım doğurttu daha önceden neyin ne olduğunu biliyorum belki oraya giderim diyorum, 2 doktor arasın da kararsızım açıkçası ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Güzel bölüm calisirsin belki ilerde
İnşallah kuzum Kayra biraz büyüsün direk başlamayı düşünüyorum rabbim nasip ederse 🤲🏻 normal de hamile olmasam bu yıl başlıyordum ama oğluşum minik bir sürpriz yaptı 🤭🤭

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum Kayra biraz büyüsün direk başlamayı düşünüyorum rabbim nasip ederse 🤲🏻 normal de hamile olmasam bu yıl başlıyordum ama oğluşum minik bir sürpriz yaptı 🤭🤭
Çocukta yaparım kariyerde ikisinide yurutursun canim Kayra büyüyünce kreşe verirsin yada bakan biri olursa çalışmak güzel bi bayan icin

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ben adanaliyim memleket adana 25 yaşında ve 5 aylık hamileyim kızım olucak insallh sizler nerdensiniz kızlar 💞♥️🤍🎬tanisamadim kişiler var çok sohbete katilamiyorum kusura bakmayin bu aralar hamileligim yoğun geviyo bide misafirim eksik olmuyoda
Merhaba bende konya akşehirliyim ama dedelerim arnavut göçmeni 1,5 yaşında kızım var şimdi bir kız daha bekliyorum 22 yaşındayım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çocukta yaparım kariyerde ikisinide yurutursun canim Kayra büyüyünce kreşe verirsin yada bakan biri olursa çalışmak güzel bi bayan icin
Annem sağolsun ben bakarım diyor o konuda gözüm arkada kalmaz 🤭🤭 ama sanırım bir 5 6 yaşına gelmesini bekleyeceğim küçüklüğünü benimle geçirsin istiyorum 😍

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Arasın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk doğumumu silivri medikal de yaptım emine hanım çok iyiydi o zamanlar marmara ereğlisinde oturuyordum yakın mesafeydi. Şimdi çorluya taşındım o yüzden burdaki doktora başladım. Bu da iyi güzel konuşkan güleryüzlü, ama emine hanım doğurttu daha önceden neyin ne olduğunu biliyorum belki oraya giderim diyorum, 2 doktor arasın da kararsızım açıkçası ☺️
Teşkükr ederim canım
Teşkür ederim canım 😍😍ozmn bende bi çorlu hastanesini deneyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar